Potenie rúk a manikúra

gabi2003
3. júl 2024

Ahojte baby prosim vas ako chodite na manikuru ked sa vam potia ruky? Je to v poriadku ? Ale je tu nejaka nechtarka ktora sa s tym stretla?
Chcela by som ist na nechty ale ked sa ma niekto chyti ruk a ja nato myslim v momente su mokre 🙂
Preto prosim o nejake upokojenie, ze je to ok a nebude to vadiť

maca1984
3. júl 2024

Ja mám opačný problém- mám večne ľadové ruky.
A v rámci diskusie s nechtárkou ohľadne mojich ľadovcov zabrdla aj do témy spotených rúk.
Ona hovorila, že jej to nevadí, že dáva babám uteráčik aby si utreli ak im je to nepríjemné.

minenkak
3. júl 2024

@gabi2003 čo ťa to stresuje, veď toľkým ľuďom sa potia ruky,je to úplne normalney

paulina291
3. júl 2024

Mam uplne rovnaky problem a nie, nechodím. Je mi to velmi neprijemne a mám z toho úzkosti. Bola som len 2x v živote- stužková a svadba. Ale nechtarka mi hovorila, že jej to nevadí.

lejla77
3. júl 2024

Chodila som zopar rokov k nechtarke, ktora to stale komentovala, ze mi to nebude drzat a co ma so mnou robit a pod... ked zobrala k sebe dalsiu nechtarku vedla seba a zacala s tymito jej komentarmi aj pred ostatnymi, tak som od nej odisla... isla som k inej, ktorej to vobec nevadi, nijako to nekomentuje- povedala som je vopred co mam za problem...a cuduj sa svete, ruky sa mi potia ovela menej pri nej, niekedy ze vobec...ale nosim si uteracik 😀😁

maca1984
3. júl 2024

@minenkak potenie rúk, a extrémne potenie je rozdiel.
Mám kamošku ktorá keď " zatne päsť" tak sa jej to z rúk " leje".
A to tiež nemusí byť každému príjemné.

minenkak
3. júl 2024

@maca1984 a tu sa rieši extrémne potenie rúk?

maca1984
3. júl 2024

@minenkak nie, nerieši.
To máš pravdu, že autorka nenapísala nič o extrémnom potení.
Ok, beriem späť.

lilka286
3. júl 2024

Ak máš v kuse spotené dlane určite pomáha botuloxin, nie je len na vrásky 🙂,ale aj pre tých čo majú potivé dlane,chodila, podpazušie... Stretla som sa s tým pri práci,je rozdiel síce či sa ti potia dlane keď si nervózna alebo stále..