Poraďte strih pre dlhé vlnité vlasy

13. máj 2024

Zeny,idem cez tyzden do kadernictva na novy strih
Vlasy mam suche,ako slamu, skoro po pas. Poradite,aky atrih zvolit? Daju mi aj regeneracnu masku na vlasy atd, nech vyzeraju aspon trochu k avetu 🙂

piece
13. máj 2024

Záleží, čo sa tebe páči. Či sa chceš dať ostrihať len málinko alebo ti nevadí aj kratší strih. Ja som bola ostrihaná pred pár mesiacmi na takúto dĺžku a bolo to fajn. Ani dlhé, ani krátke. 🙂

kp7333
13. máj 2024

Mam tazke vlnite vlasy, ktore sa po umyti a rozcesani krepuju. Preto si davam vlasovy olej, ten ich pekne vyhladi, zmakci a vyzivi. Osvedcil sa mi strih po plecia, je prakticky. Daju sa z neho robit rozne ucesy a vlasy vyzeraju upravene aj ked su rozpustene.

autor
13. máj 2024

@piece ooo to je pekne 🙂) len som kus pri sebe,aj kef mam 30,tak neviem ci by ma az tak kratsi uces nezostaril. Ci?

autor
13. máj 2024

@kp7333 nemas nahodou foto? A aky olej pouzivad?🙂

kp7333
13. máj 2024

taketo nieco. olej mam od kadernicky, myslim ze je to arganovy olej.

tanyan
13. máj 2024

Ako si zvykneš vlasy upravovať? Aký účes zvyčajne nosíš?
Ja mám vlasy po zadok, ale nevenujem im veľa času, takže nepotrebujem špeciálny strih, lebo ich mám často v cope alebo drdole a v prípade potreby si ich viem rozpustiť upraviť.

autor
13. máj 2024

@tanyan zvycajne rozpustene alebo v cope a sem tam si ich kulmujem, popravee sa im nejak extra nevenujem

tanyan
13. máj 2024

Tak si hlavne nedávaj ofinu a iné kreácie, ktoré vyžadujú každodennú hodinovú údržbu. V podstate ti stačí čo najjednoduchší strih a treba radšej investovať do toho oleja alebo masky, aby vyzerali zdravšie.

midka
13. máj 2024

@piece tieto vyzerajú veľmi pekne, husté a zdravé....to sú Tvoje....dĺžka je úplne v poriadku....mnohe na vraždili za takéto vlasy nie že zostarel to absolútne nie..... Ak si pri sebe tak to skôr zostaruje tá postava tento účes určite nie.....je dar mať takéto vlasy...