Poraďte najlepší make up, korektor a púder

19. aug 2022

Ahojte poraďte najlepší make up, korektor a púder na zafixovanie z DM-KÝ.... Pre normálnu pleť chcem objednať ale vôbec neviem Ktorý mam tmave vlasy

patriciaem
19. aug 2022

Make-up- Catrice HD Liquid Coverage je top alebo potom True Match od Loreal. Odtien si uz ale musite vybrat sama. Nejde len o farbu vlasov ale hlavne o farbu a ton pleti.
Korektor- Maybelline Super stay Active wear
Puder- catrice, loreal, maybelline

autor
19. aug 2022

@patriciaem vydrží make up aj celý deň? Lebo mala som zopár iných, ale nevydržali a ani dobre nekryli... Píšu odtiene 020 010 dosť ťažko sa mi vyberá ale ďakujem krásne

autor
19. aug 2022

Ktorý si myslela 🤷‍♀️😁?

wonder13
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
haley7897
19. aug 2022

Neviem či a kde na Slovensku kúpiš, ak áno za mňa top NYX Can’t Stop Won’t Stop + od nyx matte finish setting spray. Púder ani nepoužívam. Vlastne okrem toho nepotrebujem už nič naviac. Make ma full coverage, zostane na tvári celý deň, v prakticky ho necítim. Nemám pocit ako pri iných make upoch ze mam ba dotyk "lepkavu tvar" 🤢 naopak, ba dotyk suchá pleť akoby som ani nič nemala. + sa neotiera o oblečenie, len ak by si sa o to veľmi snažila 😁

autor
19. aug 2022

@haley7897 a ty si ho teda kde objednávas???

haley7897
19. aug 2022

Ja žijem v UK, tu ho majú bežne v predajniach, netuším ci je dostupný aj na Slovensku. dostaneš ale aj na Amazon alebo eBay. Na eBay by teoreticky mohol niekto predávať aj vzorky aby si vedela nájsť svoj odtieň.

liusa82
19. aug 2022

ja mám rada penové makeupy vôbec nevnímaš že ich máš na pleti.Majú ich rôzne značky.Už som poskúšala všelijaké a nevidim v nich nejak rozdiel aj dlho vydržia a dobre kryjú.Ja tekutý makeup nemusim a to som vyskúšala vela z nich.Vždy som ich na pleti citila

wonder13
19. aug 2022

Ja z DM neporadim, ale značka Revlon Colorstay je super za mňa. Mne ho na pleti nevidno, vydrží celý deň , pôsobí prirodzene,cenovo super a kupujem vo Fann parfumérii.

autor
19. aug 2022

@liusa82 nikdy som nechápala taky extra rozdiel medzi penovým a tekutým

autor
19. aug 2022

Každej iný vyhovuje 😁😁 neviem už teraz vôbec ktorý objednám a odkiaľ 🤷‍♀️🤦‍♀️ doteraz som mala len makeup z avonu tekutý 😂 predtým nič ale dosť ma to ťahá láka ze proste chcem nejaký používat

liusa82
19. aug 2022

to ako pre koho.Ja zase citim rozdiel a parádny.Mne je tekutý makeup ako maglajz na tvári,maska.Tebe to možno nevadí.Každá sme iná

haley7897
19. aug 2022

@liusa82 s tým pocitom "maglajzu" na tvári súhlasím. Ten NYX je prvý make up ktorý necítim. Skúšala som aj penové, ale nikdy som nenašla niečo s rovnomernym krytím. Vždy mi to akurát porobilo fľaky na tvári 🙈 tak som sa na ne...
Ktorý používaš ty?

ddaassuullaa
19. aug 2022

Najst pre seba vhodny make up je hotova detektivna praca. Tolko co ich uz letelo do kosa snad ani nespocitam. presne pre to, co zistujes, kazdej sadne nieco uplne ine, co zalezi od typu pokozky. Navyse niekto ma rad vrstvu nepriedusnej omietky na tvari, niekto rad pocit vlastnej koze, niekto potrebuje prekryt nedostatku, dalsi len zjednotit plet...atd.
Cize jedine sa prekonat, vliezt do drogerii a parfumerii a skusat. Aj priamo v predajni, su na to prisposobeni) zrkadla, odlicovacie mlieka, tampony. A plus mavaju aj vzorky (niekedy ich ochotne aj daju), vyskusas potom na ostro. Lepsiu radu ti asi zial nedam. Ideal je naozaj najst produkt, ktory ti sadne ako rit na serbel

ninusa221
19. aug 2022

Loreal true match rose alebo vanilla. Teraz som si kupila od sephory taky puder make up a len ten používam…

liusa82
19. aug 2022

@haley7897 essence.Ani nie je drahý,obyčajný.Preto sa divim že mi aj sadol.Mne flaky nerobí.Ja ho mám aj vyše pol roka a ani nevidno že ho mám na tvári

haley7897
19. aug 2022

@liusa82 skúsim pozrieť / objednať. Inak ten môj nyx tiež stojí smiešnych 15£ a vyhovuje mi viac ako mnohé výrazne drahšie značky. Hlavne v lete , v teplach nemám pocit ze mi pomaly ale isto steká z tváre ako iné značky 😩

autor
19. aug 2022

@ninusa221 používaš len tento co si od fotila???? Žiadny make up nič??? A akú má kryciu schopnosť??? Nevysušuje??? Ďakujem 🙏

patriciaem
19. aug 2022

Mne ano 🙂 treba naozaj len a len skusat co sadne. Tiez som ich vyskusala kopec kym som nieco nasla 🙂 nehovoriac o odtieni 🙂 a co sa tyka pudru tak som nemala svoj po ruke ale je to catrice all matt 🙂 som s nim velmi spokojna super za tu cenu. Ale skusit mozes aj transparentny puder od nich. Tiez je zevraj super

ninusa221
19. aug 2022

Len tento hlavne na leto je to top pošlem ti fotku do spravy len mi napiš 🙂

lucka.mt
21. aug 2022

Síce nie z dm ale odporúčam z farmasi, ak chceš zlavovy kód, napis mi správu 👍

mambu
7. apr 2023

Ahojte dievčatá, ak by ste mali doma veci na líčenie ktore nepoužívate, veĺmi rada by som ich využila v divadle. Rúže, ceruzky, make up, tiene, pudre......čokolvek
Srdečne vopred ďakujem