Poraďte farbu na vlasy

87modrykonik
25. mar 2024

Baby, aká farba mi sedí podľa vás? Som svetlá, na jar začínam chodiť do solarka , v lete a po lete Som relatívne tmava..ale inak nie. Prikladám foto. Mala Som roky cierne vlasy, dlhé. Vyše roka mam svetle, mala som aj úplnú blond, len sa mi zdá, že som taka nevýrazná. Rozmýšľam nad rysavou.. asi somariny riešim, ale.vlasy ma štvu, starám sa o ne, lebo.som musela radikálne ostrihať, také boli zničené a ešte aj sú, ale mne ta farba akosi nič nevraví, čo mám.. ďakujem všetkým, ktoré majú čas a chuť poradiť;)

barbora0308
25. mar 2024

@87modrykonik Podla mna sa ti hodi tato farba, ktoru mas aktualne uplne najviac! 👍

ivana3111
25. mar 2024

@87modrykonik podľa mňa by sa ti hodila taka pekná hnedá živá farba , aj by si omladla 🙂

87modrykonik
autor
25. mar 2024

@ivana3111 aj mne sa zdá, že v tej svetlej som ostarla🥺

lakebabe
25. mar 2024

@87modrykonik mne sa paci táto co máš vyzeráš v nej mladistvo ako teenagerka

daniela2202
25. mar 2024

@87modrykonik táto ti pristane veľmi, máš výrazné oči 😊👍

domi2425
25. mar 2024

@87modrykonik za mna tato🙏keby ides do tmavsej tak skor tym zostarnes a nevyniknu tak oci .. a este ked chodis do solarka tak do tmavsej by som nesla

mclissa
25. mar 2024

@ivana3111 presne takato aj mne napadla.
Autorka tuto co mas ta zostaruje. Treba ozivit 🙂

mircalla
25. mar 2024

Podla mna sa ti ta aktualna farba hodi, i ked je trosku nezazivna. Ak chces trosku daco vyraznejsie ale nie moc, co jedna z tychto?

mircalla
25. mar 2024
macik34
25. mar 2024

@87modrykonik táto čo máš. Možno o 2 odtiene bledsiu

retatka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
87modrykonik
autor
25. mar 2024

Take vlasy som už mala,.prikladám foto ;) a stále neviem,čo so sebou :D

luccija
25. mar 2024

@87modrykonik farba sa mi veľmi páči konečne nie umelý blond.Ak by si si primalovala oči, dala líčka hneď si výrazná.Ciernu už nikdy🙂
Ja som typ ako ty hnedé oči, blond a vždy som oľutovala o trocha tmavšiu hnedú, keď som chcela zmenu

vanilkovazmrzka
25. mar 2024

Ved farba ktoru mas ti velmi svedci

vanilkovazmrzka
25. mar 2024

Ide ti celkom aj ta hneda na uplne poslednej foto, ta studensia blond velmi nie, ale tepljesie blond odtiene, cca to co je v prvom prispevku je podla mna tvoja naj farba. Ked chces zmenu, daj nieco farebne do koncov 😄

vanilkovazmrzka
25. mar 2024

Alebo tato 😄

muchacici
26. mar 2024

@87modrykonik Tmavú určite nie, ani ryšavú, to vôbec, ale radšej niečo svetlé, skús nájsť dobrú kaderku a nechaj si poradiť, aký odtieň, aby si vynikla a vyzerala šmrncovo

guudy
26. mar 2024

@87modrykonik podla mna ti pristane aktualna farba. Ano, chyba ti jemne farba, ale nie vo vlasoch, ale na tvari ;)
Jemny mejkap (puder, licka, pery) spravi zazrak. Namaluj sa a tak sa odfot znovu 😊

la_dolce_vita
26. mar 2024

Mne si sa najviac pacila na poslednej foto, ta hneda a dlhsie vlasy, to som ta ani nespoznala. Fakt kocka!

zoja31
26. mar 2024

@87modrykonik podľa mňa úplne vám sedí tá čo aktuálne máte na foto...a možno ešte keď tam ryšavá na zvýraznenie....

kaktus87
26. mar 2024

Mne sa na tebe paci ta svetla blond a hneda. Cierna ta robi starsou a v tej co mas teraz si menej vyrazna ale tiez nie je zla.

retatka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
wilagrande
10. apr 2024

Ja milujem ciernu proste ciernovlase maju smrnc taky juzansky typ👌🏼 su viac sexy… ja mam tiez akurat dilemu cely zivot tmave, len mam riedke uz na vrchu tak rozmyslam zosvetlit, ale mna prave svetla vraj robi min. o 5 rokov starsou tak neviem co robit s temenom hlavy preriedenym😭

87modrykonik
autor
11. apr 2024

Žienky, tak som zmenila farbu a cítim sa oveľa lepšie ( aj mam vlásky na clipoch). Ďakujem Vám všetkým 😍

la_dolce_vita
11. apr 2024

@87modrykonik jednoznacne zmena k lepsiemu!

luccija
11. apr 2024

@87modrykonik pekne.Farbila si si sama či kaderníčka?ty si typ, ktorému ide všetko len v tej čiernej si sa mi nepacila

mclissa
11. apr 2024

@87modrykonik super velmi ta to omladilo. Kocka 😉

87modrykonik
autor
11. apr 2024

@luccija ahoj, sama som sa farbila ;)

mircalla
11. apr 2024

@87modrykonik Vyborna, co to je za farbu prosim?