Pomohlo vám more na lupiny?

24. júl 2023

Ahojte, pomohol Vám pri boji s lupinami pobyt pri mori? Myslím morska voda slnko..Ja uz sa trapim rok..Kozna mi predpisuje len masticky ktore mi okrem zamastenia vlasov na týždeň nepomahaju nijak.. sú to vyslovene suche lupiny.. používala som nizoral,dixi aj sampony na prirodnej baze a nic nepomohlo.. ďakujem za odpovede

vulka
25. júl 2023

Ak ide o psoriázu, tak more(slaná voda) pomáha.

andrea_82
25. júl 2023

No neviem, nie som odbornik, ale ak su to suche lupiny, tak to skor nepomoze. Slana voda v kombinacii so slnkom skor pokozku este viac vysusi.

melanta
25. júl 2023

Na atopický ekzém pomohlo. Ale mimo leta chodíme aj počas roka. Odkedy takto chodíme, nie je po ekzéme ani stopy.

gabika128
25. júl 2023

More na lupiny asi nepomôže. Mynule som počula rozhovor s nejakou pani doktorkou z centra trichologie. Skús sa tam objednať a vyšetria ti pokožku hlavy poriadne. Dixi šampóny ani tie na prírodnej báze ti teda moc nepomôžu, mne skôr vysušuju hlavu...

poopsie
25. júl 2023

Ja som sa roky trápila s lupinami a zistila som, že som alergická na mlieko... Prestala som ho piť, jesť mliečne výrobky a lupín som sa zbavila.... Chcem ti tým napísať, že nie vždy je príčina v pokožke... Skús hľadať napr aj v čreve

kornelies
25. júl 2023

Ako dlho si.pouzivala Nizoral? Ak ten nepomaha, treba to riesit u inej dermatologicky.

gabika128
25. júl 2023

Minule.... 😂

kik2022
25. júl 2023

Mne na seboreu pomohlo more, ale len na chvíľu. Hlavne treba zlepšiť jedálniček a kupovať si šampóny bez parabenóv, sulfátov, silikónov, atď. Dixi nie je dobrý šampón na tento problém.

anjelok
25. júl 2023

Skus este od La Roche radu Kerium - intenzivny sampon a potom na denne pouzivanie ten na suche lupiny.

evicka3692
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ninah1486
25. okt 2023
Používateľ ninah1486 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od ninah1486.

mne more nikdy na lupony nepomohlo ale co mi na ne pomohlo je samon AbiCare, po troch tyzdnoch uz bolo vidiet vysledky