Pomáha vám Plantur 21 na rast vlasov?

10. sep 2024

Ahojte, keď ste používali tuto radu, pomohlo Vám to pri raste vlasov? Ďakujem

leuska0910
10. sep 2024

Nie

7miriam77
10. sep 2024

U mňa nebola vôbec žiadna zmena

nika_val
10. sep 2024

Žiadny šampón nepomáha na rast vlasov. Všetko je to iba marketing
Viď foto

autor
10. sep 2024

@nika_val a čo pomôže?

nika_val
10. sep 2024

Jedine vitamíny, kvalitné vitamíny ktoré obsahujú všetky potrebné vitamíny A, C, E, D a komplex vitamínov B. Pre rast a posilnenie vlasov sú prospešné aj zinok, železo a selén.
A môžeš tomu dopomôcť pravidelnou masážou pokožky hlavy čím pokožky prekrvíš a to stimuluje vlasové korienky

autor
10. sep 2024

@nika_val Ďalujem a vedela by si mi odporučiť aj nejaky šampón z dm? Ďakujem

nika_val
10. sep 2024

Príliš neuznávam vlasovú kozmetiku z drogérie pretože obsahuje veľa nezmyvateľných silikónov, ktoré robia na vlasoch nánosy a to ma veľa negatívnych vplyvov na naše vlasy. Ak ťa téma o starostlivosti o vlasy zaujíma tak hlbšie kľudne mi napíš ja tu na MK v skupine Starostlivosť o vlasy som písala už veľmi veľa článkov o práve správnej (lepšej) starostlivosti o vlasy.
Nie je to žiaden predaj ani ponúkanie produktov. Iba sa tomu venujem vo voľnom čase a píšem a radím
V DM drogérii sa dá kúpiť aj zopár profesionálnych produktov na vlasy takže ak by som ti mala odporučiť tak odporúčam pozrieť na po nich.
Napr: tam majú značku Schwarzkopf Profesional BC Bonacure
Ale ťažko sa radí kozmetika pretože neviem nič o tvojich vlasoch. Máš ich prirodzené ? Farbené ? Odfarbované? Fenuješ? Žehlíš ? Atď

autor
10. sep 2024

@nika_val Mám odfarbobané blond, fenujem, nežehlím a nijak neupravujem tepelne.

kat_
10. sep 2024

ked chces nieco na pouzitie na pokozku,.mne vyhovuje napriklad weleda rozmarinove tonikum, alebo z lekarne biohar vodicka...
potom skor vnutorne je super zinkorot alebo forcapil...

luxus10
10. sep 2024

kedysi existovaltaky sampon, volal sa capilan, a ten skutocne podporovalrast vlasov...

mamaaja82
10. sep 2024

Ja mam plantur 39a za rok mi vlasy zhustli a narastli o 15cm

autor
10. sep 2024

@mamaaja82 A používala si aj niečo iné? Či len ten šampón

pluss
10. sep 2024

Autorka ja sa pridávam...kupovala som si presne tento ružový a vlasy mi narástli parádne rýchlo a sú aj krajšie

mamaaja82
10. sep 2024

Nie,cisto len Plantur nic ine

autor
10. sep 2024

@mamaaja82 ten zelený?

mamaaja82
10. sep 2024

Ano,zeleny

amelia87
10. sep 2024

mne kožná predpísala ten šampón Plantur39, tak som zvedavá, či pomôže

zuzanka.zuzu
10. sep 2024

@nika_val podľa mňa je to hlúposť, pretože keby to takto fungovalo, tak prečo by sa potom každý bál "škodlivých" šampónov? 🤔 veď predsa ani tie by neprenikli hlboko do pokožky.... a predsa preniknú. čiže preniknú aj tie dobré 😉

trisha_r
15. sep 2024

Ja som mala ten zelený a nič