Pleť po 30tke

30. jan 2024

Ahojte, nikdy som sa špeciálne nestarala o svoju pleť. Nemám problém s akné, vyrazkami, nič podobné. Ale už na nej začína byť vidieť vek, hlavne po pôrode. Nemám rada make-up.
Preto som sa skôr chcela opýtať na nejaký krém, resp ci stačí akýkoľvek a co si následne dávať na pleť, na zjednotenie? Stačí BB krém?
Ďakujem

mila23
30. jan 2024

odporucam nejaky hydratacny krem, idealne aj s UV faktorom...mozes aj BB krem...len odporucam vecer odlicit (ten BB krem) a plet vycistit....

ivik4
30. jan 2024

Na plet urcite krem s SPF
Ja odporucam kvalitnu korejsku kozmetiku

humajnicek
30. jan 2024

Za mňa jednoznačne treba nejakú starostlivosť, denný a nočný krém, zvlášť krém na očné okolie a rôzne séra, ja napríklad na hydratáciu som si pokúpila, lebo to moja pleť proste potrebuje. A k make upu ti poviem, že tiež som ho nemala rada, ale prišla som na to, že to nie je o make upe ako takom, ale je to o tom, či je dobrý, či ti sedí.

andrea901
30. jan 2024

@ivik4 prosim, poradis aj nejake konkretne produkty? Vsade citam, ze korejska je nas, ale ktora? Dakujem 🙂

ivik4
30. jan 2024

@andrea901 top je tento krem
Ale viesco, je tu skupina korejska kozmetika,pridaj sa tam, mozes si popozerat vsetko a baby vela produktov posuvaju

mila23
30. jan 2024

@andrea901 je toho vela a kazdy ma iny oblubeny a co sedi jednej nemusi druhej....zalezi aku mas plet a pod.

autor
30. jan 2024

@humajnicek ja nemám rada ten pocit, že mám niečo na tvári alebo ako to vysvetliť.. mala som ho pár krát samozrejme ale vždy som čakala na chvíľu, kedy si ho môžem dať dole.. preto som skôr rozmýšľala nad tým BB krémom, že to možno nebude až také

mila23
30. jan 2024

ved vyskusaj...ale su tiez rozne BB kremy...niektore len take lahke - jemne tonovane a niektore su viac krycie....cize iba vyskusat co ti bdue sediet

nesana
30. jan 2024

Vyskúšaj a uvidíš čo ti sadne. Mne napríklad od Nivei Q10 a vyhovuje mi, kamoška sa po ňom vyhodila. Alebo ešte loreal sú fajn

vandicka7
31. jan 2024

Ked ti make up nesedi, tak si daj bb krem, cc krem, pozeraj hlavne pre aku plet je. Aby ti plet nejako nevysusoval alebo cosi. Ja kym som si vybrala ten spravny pre mna tak to trvalo, ale stoji zato sa tomu povenovat 🙂