Pigmentové škvrny na tvári

petka2016
30. jún 2024

Ahojte, potrebovala by som poradiť mam 32 a začali sa mi vytvárať na tvary pigmentove škvrny. Keď som pozerala krém na vyblednutie je ich asi milión a dosť aj stoja takže testovať rôzne značky by som nechcela ale radšej by som zainvestovala a siahla po niečom co ma niekto otestované že naozaj mu to pomohlo vybielit pigmentove škvrny. Ak máte skúsenosti poprosím radu

marcellka32
30. jún 2024

Eucerin antipigment...
Každé ráno spf50

tetapetra
30. jún 2024

@petka2016 jeseň, zima chemický peeling. A celý rok Eucerin antipigment SPF 50. Teraz mám aj cerave SPF 50 Pri mori na dovolenke klobúk.

luciaruz
30. jún 2024

Ja to isté, uz roky testujem roznu kozmetiku na tento problem. Najdôležitejšia vec, používaj spf aspoň 30 alebo 50. Slnko vytvára škvrny a existujúce zvýrazňuje. Ďalšia rada, žiaden krém nespasi, treba sa zamerať aj na séra. Hladaj látky ako niacinamid, vitamin c, retinoidy, alfa arbutin, kyseliny aha, bha a pha. Odporúčam korejsku kozmetiku.

anavixy
30. jún 2024

Serum la roche posay Mela, vit C a HLAVNE SPF50 kazdy den v lete a celorocne kazdy den SPF 30 aj ked je pod mrakom, lebo vzdy je lahsia prevencia ako potom riesit uz vzniknute skvrny, vrasky atd…

enmery
30. jún 2024

Ako kočky píšu-spf ako prevencia. Ja som zainvestovala do kvalitného vitamínu C od firmy Medik8. Plus v zime idem na chemický peeling. Vidím obrovský rozdiel.

hruska91
30. jún 2024

Ahoj ja mám hrozne pigmentove škvrny - ostali mi po tehotenstve- skúšala som rovné Vít c a aj krémy- všetko ti to trochu zosvetli, ale zázraky nečakaj. Zosvetli to tak o 1-2 odtiene. A spf každý deň.
Jedine čo som našla a vraj funguje - no osobne som neskúšala je odstránenie laserom. Vraj to funguje a je to trvácne.

sunny15
30. jún 2024

Vyskúšala som Biodermu antipigment,ale o ničom,mne najviac pomohla Nivea Dark spot 50spf.Pouzivam už rok.

enmery
30. jún 2024

@hruska91 Ten laser môžem potvrdiť. Absolvovala som 2krát a pomohlo veľmi.

petka2016
autor
30. jún 2024

@enmery chystám sa v jeseni vyskúšať chemicky peeling lebo veľa ľudí spomína ze im to pomohlo

petka2016
autor
30. jún 2024

@enmery asi vyskúšam

enmery
30. jún 2024

@petka2016 Určite odporúčam. Treba ho absolvovať viackrát, plus ten vitamín C. A chrániť pleť s spf.

ivanakusnirik
3. júl 2024

@petka2016 ja som vyskusala chemicky peeling, ktory mi odporucali, ale urobili sa mi na tvari podkozne vredy. Hroza. Potom som objavila Ladival anti spot 50+. Pouzivam uz 2 roky, okrem januar a februar. Nove skvrny sa mi vobec nerobia a tie, ktore som mala mi uz uplne zmizli. Uz mam len malu svetlucku na cele. Po porode sa mi zacali robit aj po 2 minutach na slku. Vyzerala som ako 70rocna. Ale uz je to super. Odporucam, nie je vobec drahy a funguje 🤗

michaelammka
4. júl 2024

@petka2016 sada Novage + Bright Intense 👌

valise
6. júl 2024

Expigment a celorocne spf 50+ s PA++++, serum s niacidamidom a vit. C