Piercing v lícnej kosti

kristy942003
5. apr 2024

Zdravím dievčatá vy ktoré máte piercing v lícnej kosti chcela by som sa spýtať či to je bolestivé a ako sa vám to hojilo a čo ste si nato dávali. Veľmi sa mi to páči a chcela by som si to dať len mám trochu strach ze aké to je čo som pozerala videá vyzerá to byť trošku také desivejšie ale zato je to moc pekne. Ďakujem moc ❤️

muchacici
5. apr 2024

@kristy942003 Podľa mňa to pekné nie je. Pozerám, že máš 20 rokov, tak skús si to ešte premyslieť, či chceš aj zostarnúť s dosť viditeľnou dierkou v líci. Radšej si nastreľ 20 krúžkov do uší, alebo daj si menšie tetko. O niekoľko rokov už môžeš mať na to možno iný názor 🙂

kristy942003
autor
5. apr 2024

@muchacici Tetovanie už mám mám už aj piercing v nose 😀ale neviem no možno máte pravdu ale veľa báb to teraz majú a veľmi sa mi to páči možno keď budem staršia sa diera zrastie 😀🤔

moonlight1210
6. apr 2024

@kristy942003 Uz som videla aj take, ze ma krystaliky niekto rozmiestnene dole chrbticou.

Vsetky tieto veci vyzeraju zaujimavo na mladych ludoch a ludoch, co si vedia udrzat mladistvy vzhlad pokozky (alebo podedili skvele geny po predkoch).

U ostatnych to po rokoch vyzera coraz detinskejsie a zvlastne.

Skus pre zaciatok vyuzit na skusku mozno lepiace krystaliky. Neviem, aky presne piercing si tam predstavujes. Ale moze ti to urobit obraz, ci to vlastne fakt chces mat.

Kazdopadne je moznost, ze po odstraneni ti ostane jazvicka. Tak mysli aj na to.

kristy942003
autor
7. apr 2024

@moonlight1210 Asi máte pravdu skúsim najprv nieco take. Ďakujem ❤️

larinka552
7. apr 2024

@kristy942003 Ja len, ze piercing sa nedava do koati, to by bol iny masaker 🤭😅

kristy942003
autor
8. apr 2024

@larinka552 Každý asi pochopil kam ten piercing chcem 😊 tak napísala som do lícnej kosti neviem povedať kde sa ten piercing presne dáva ale asi každý pochopil kde to chcem a zo je hlavne 👍

walentina7
8. apr 2024

@kristy942003 také si daj.

kristy942003
autor
10. apr 2024

@walentina7 A čo tak keby si si to dala ty? 🤔 ja som chcela jeden piercing nie po celej tvári ale ak sa ti to páči kľudne si to daj ty 😘