Piercing v jazyku

timeeejkaaa
17. dec 2022

ahojte včera som si prepichla sama piercing v jazyku (predtym som si sama prepichla septum, nostril, pupok, bridge, niekolko krat usi) opuchol mi hlavne zo spodku a velmi to boli, neviem rozprávať zrozumiteľne, prosim vas kto ma skusenosti s piercingom v jazyku kedy ustúpi bolest pripadne čo na bolest pomáha🙏🏼

rurutiax
17. dec 2022

@timeeejkaaa Tu sa skôr naskytá otázka prečo si sama prepichuješ piercingy, veď je to nezodpovedné a hlavne nebezpečné. Sama mám množstvo piercingov, tunely a tetovania, ale takáto kravina by ma teda nenapadla. Prepáč, ale koleduješ si o infekciu.

timeeejkaaa
autor
17. dec 2022

@rurutiax neverím niekomu inemu aby mi nieco prepichnol vsetko dodrziavam rukavice dezinfekciu cistim si to a tak dalej… vsetky veci co sa tyka piercingov tetovani a tunelov si robim sama skorej by som potrebovala len radu co na to aby ta bolest ustupila aspon na par hodin, lebo opuch jazyka je normalny…

dadka128
17. dec 2022

@timeeejkaaa nekoleduješ si iba o infekciu ale aj o to, že môžeš prepichnúť nejaký nerv ... Takze je to nezodpovedné.

riesska123
17. dec 2022

@timeeejkaaa že neveríš niekomu inému ? 😀

syslik81
17. dec 2022

@timeeejkaaa ja som mala opuchnuty jazyk cca 3 tyzdne asi po 2 som mohla ako tak rozpravat=ale je to individualne. kludne si si mohla prepichnut bod kt si nemala a vias si uskodit

rurutiax
17. dec 2022

@timeeejkaaa To že dodržiavaš sterilitu ako ty tvrdíš je síce pekné, ale očividne o tom prd vieš, keď sa pýtaš takéto otázky na modrom koníku. Ako písala jedna baba vyššie, môžeš si prepichnúť nerv alebo žilu a následky môžu byť trvalé.

timeeejkaaa
autor
17. dec 2022

@rurutiax prepáčte ale ja viem ze som si kludne mohla prepichnut nerv a ze mozu byt trvale nasledky, ale moja otazka znela uplne inak a to RADA OD NIEKOHO KTO MA PIERCING V JAZYKU ALEBO SA V TOM VYZNA ZE CO POMAHA NA BOLEST lebo aj keby idem k odbornikovi je uplne normalne ze jazyk opuchne a ze boli kedze si musi zvyknut jazyk na sperk a opuch zmizne do 4dni az tyzdna kym sa vsak uplne zahoji je to mesiac

rurutiax
17. dec 2022

@timeeejkaaa Moja rada?😃 Navštív profesionála, ktorý sa tomu venuje, čiže k piercerovi a nie si pýtať rady na modrom koníku. Piercing v jazyku je sám o sebe nebezpečný aj vtedy, keď ti ho robí profesionál nakoľko jazyk má veľa žíl a nervov. Je viac než možné, že si si ho prepichla na zlom mieste a tým, že si si ho robila ešte sama, tak môžeš dostať infekciu.

janinah
17. dec 2022

Cmulaj kocku ľadu

zuzanna33
17. dec 2022

@timeeejkaaa hlavne malo rozprávať, jesť kasovitu stravu smoothies,kocky ľadu sú super po jedení vyplachovat ústa ústnou vodou a spať vo zvýšenej polohe vtedy zmiernis opuch

majkamia
17. dec 2022

@timeeejkaaa nič mliečne nejedz a chce to len cas aj mňa to ukrutne bolelo ale musím povedať že brucho viacej ako jazyk. Ten ľad je dobrý nápad

ildiko36
17. dec 2022

@timeeejkaaa ja by som to urcite nedala, je to nechutne a musi to sakra boliet

riesska123
17. dec 2022

toto som našla, snáď pomôže

riesska123
17. dec 2022
lilly7913
17. dec 2022

Ja som si po prepichu dávala flector od bolesti ale ten je len na predpis ale na par hodín bolesť ustúpila a tiež studené cmúlať