Philips Lumea - skúsenosti

helka90
3. jan 2023

Dobrý deň, chcela som sa opýtať aké máte skúsenosti? Naozaj funguje? Mam tmavé hrube chĺpky. Ďakujem

cyberk
3. jan 2023

je tu xx tem o tom skus pohladat a zistis, ze to je dobra somarina :D :D

falbala132
3. jan 2023

@cyberk somarina? ja mam svetlohnede chlpky a po 4 pouzitiach si nohy takmer nemusim holit...

evivb
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
koniarova
3. jan 2023

@cyberk nemôžem potvrdiť. U mňa zatiaľ funguje. Mám prečítané skoro všetky diskusie tu a drvivá väčšina odporúča.

ateragram
3. jan 2023

@helka90 aj za mna je to uzasna vec.

helka90
autor
3. jan 2023

Prosím vás ak mi viete povedať aj typ aký máte bola by som šťastná . Neočakávam od neho úplne zmiznutie chlpkov stacilo by mi keby boli aj jemnejsie alebo svetlejsie :D

koniarova
3. jan 2023

@helka90 ja mám úplne ten najlacnejší.

koniarova
3. jan 2023
cyberk
3. jan 2023

@falbala132 toto je ten problem, ze "takmer" 🙂 mne to pod pazuchy vobec nefungovalo, a na nohach odstranilo tak 70% chlpov, cas straveny laser-ovanim som mohla radsej vyuzit na normalne holenie a usetrila by som si cas, kedze holit sa trebalo tak ci tak, i ked chlpov nebolo az tak vela, ale za mna to je nevyhodne ;)

koniarova
3. jan 2023

@cyberk veď 70% je super výsledok.

falbala132
3. jan 2023

@cyberk tak ja co som si nohy musela holit pomaly 2 x denne, lebo vecer som uz mala strnisko a teraz staci rychlo prebehnut raz za 2 tyzdne, to "takmer" je u mna vyhra v loterii 🙂

cyberk
3. jan 2023

@koniarova no.. za mna nedostacujuce, ked musim tu ziletku tak ci tak vytiahnut a dokoncit :/ 🙂 ale ja som len narocna asi... :D

falbala132
3. jan 2023

@helka90 mam ten najnovsi BRI 9000

cyberk
3. jan 2023

@falbala132 taak to ano, to potom vyhra je :D

1ryba
3. jan 2023

@helka90 perfektná vec. Mám ten stredný typ. Poď pazuchou mám dokopy 10 chĺpkov a na nohách po prvom blikaní riadne plešiny. Rast chĺpkov je aj spomalený.

benit
3. jan 2023

@helka90 ja som bledula a tmave chlpy a vysledok nikde

muchotrafka298
3. jan 2023

@cyberk podla mna nie si vobec narocna, alebo teda minimalne sme narocne dve, co sme od toho cakali viac :D

Ja som fakt poctivo blikala 2 roky a potom si povedala, ze prestanem. Lebo ked sa mam depilovat pred kazdym pouzitim, tak to je pre mna kontraproduktivne. Na nohach si to v pohode epilatorom spravim za 15 minut, po rokoch co ho pouzivam tam skoro nic nemam. Na tvari mi Lumea nezabrala vobec, akoze nula, nula nic. V podpazusi ano, ale az po cca roku a pol som si blikala raz za mesiac. Vznikali mi tam dost skarede mapy, kde chlpky vyrastali a kde nie, cize to nevyzeralo dobre. Ale ja som len nesikovna.

Bola som idealny kandidat na toto a predsa nie som spokojna s vysledkom, lebo som cakala za tie peniaze viac.

lusiza
3. jan 2023

@helka90 funguje, vrelo odporúčam!!!

muchotrafka298
3. jan 2023

@helka90 ja este doplnim, ze jej pouzivanie NIE JE vhodne na znamienka, krcove zily, pri ekzemoch a koznych chorobach.

koniarova
4. jan 2023

Baby, na aký stupeň blikáte?

simonettasimonova
4. jan 2023

Na malé plochy odporúčam mravci olej. Oblasť bikin tam som použila ja treba vytrhať od koreňov alebo s epilatorom oholit vmasirovat olej a po pár použitiach sú chlpy fuč. Možno po pár rokoch treba zopakovať ked ze telo sa regeneruje a aj korienky. Do lumei by dom nešla zbytočne žiarenia a dosť sme osvieteny

lusiza
4. jan 2023

@koniarova 3 a 4

muchotrafka298
4. jan 2023

@koniarova na 3, aj ked mi lumea dala az stupen 5. Pri tych vyssich ako 3 ma to pali a neprijemne su mi tie vyboje.

benshi
12. mar 2023

Lumea je topka!! Nečakala som, zázrak že sa chlpov zbavím úplne,ale ako sa píše vyššie,70% chlpov z nôh zmizlo,a ja keď som si oholila nohy ráno, večer už mi rasili nové 🤧.. teraz mám pár chlpov na nohách,aj to jemných,takisto intímne oblasti skoro bez chlpov, pod pazuchami mne nejako extra nezabrala,ale aj tam sú chĺpky jemnejšie..za mňa sa určite oplatí.

merlinja
12. mar 2023

@cyberk no rozhodne nie je. Práveže ak ma tmavé a hrubé chĺpky, tak na také to funguje asi najlepšie. Ak sa bude tomu venovať pravidelne, rozhodne je to dobrá investícia.

merlinja
12. mar 2023

@simonettasimonova "mravci" olej ? počujem prvý krát, čo je to?