Philips lumea na oblasť bikín

29. okt 2023

Ahojte, rozhodla som sa kúpiť Philips lumeu najmä kvôli bikini oblasti kde sa mi extrémne zarastajú chĺpky a mám tam kopu malých jazviev chcem ss preto opýtať či je nejaká šanca že by mi ta lumea aspoň trochu zmiernila aj tie jazvy, viem že nemôžem chcieť zas neviem aky zázrak ale len tak pre zaujímavosť 🙂 ďakujem.

sasa1310
29. okt 2023

mám lumeu 3 roky. Za tie 3 roky som to vždy robila podľa návodu a chĺpky mi zmizli max. na nohách (aj to nie všetky). Ohľadne podpazušia a bikín môžem len snívať. Ani o chĺpok menej

benit
29. okt 2023

Mne tak tretina v oblasti bikin, na nohach asi polovica.
Skus mozno inu znacku, sle asi zazraky to nebudu.

micusa2222
29. okt 2023

viem, že je to drahšie..ale tie laserové zákroky cez lekárske kozmetiky na 95 % stoja za fakt dobrý výsledok..tieto domáce laserové prístroje by som zvažovala..

autor
29. okt 2023

Nečakám od toho že mi zmiznú chlpy nadobro to viem že asi nie je možné, stačí keď sa zredukujú a hlavne mi ide o to aby som nemala všade zarastené chĺpky a pupáky

helcanw
29. okt 2023

Ja mám lumeu 2 roky a kým som používala podľa návodu tak v oblasti bikín a podpazušia bez chĺpkov! - potom som otehotnela tak som prestala používať, ale chystám sa teraz po pôrode začať znovu. Čo sa týka jaziev na to odpovedať nebiem 🤷‍♀️

merlinja
29. okt 2023

no mne to pomohlo. Aj keď ja to dosť flákam, cez leto vôbec nepoužívam, lebo sa opaľujem. V podpazuší mám ľavé úplne bez a napravo v strede zo päť. V okolí bikín tiež v porovnaní s tým predtým minimum. Nohy, chĺpky sú oveľa redšie a tenšie, oveľa menej ich vidno. Ja ale kombinujem aj s epiláciou (strojček). Ono závisí aj aké chĺpky máš, tuším najlepšia kombinácia je svetlá pokožka a tmavé chĺpky. Svetlé vraj vôbec neobliká. Musím sa cez zimu k tomu vrátiť a troška zodpovednejšie.

viktoriaandrascik
29. okt 2023

Záleží akej farby máš chĺpky, lumea funguje na princípe vypaľovania tmavého pigmentu, takze čím tmavší chlp tým je účinnejšia ja mám chĺpky čierne lumeu používam 3tí tok a som úplne bez chĺpkov všade sem tam sa nejaký utečenec objavý, ale za mna to bola top kúpa

denisah6
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
29. okt 2023

Som svetla chĺpky takmer čierne takže dúfam fungovať bude, počkám ci nebudú nejske black friday zľavy a kúpim. Ďakujem Vám za rady, vyskúšam to najskôr takto a ked tak sa na oblasť bikín objednám do salónu 🙂

autor
29. okt 2023

@denisah6 Bože presne tak isto svrbí, bolí. Hrozné dačo cele to mám červené laser je moja posledná šanca :D