Philips Lumea

7. nov 2023

Ahojte, tie čo máte a naozaj ste ju používali odporúčate si ju kúpiť alebo nie? Veľmi rýchlo mi rastu chlpy mam bielu pokožku a tmavé chĺpky takže tam by problém nebol ale neviem sa nejak rozhodnúť či nebude lepšie ísť za tých 200e ísť do salóna ako používať lumeu rok a výsledky nič extra, ďakujem 🙂

kkovacovak
7. nov 2023

Neodporúčam túto formu. Radšej do salóna na laser a máš pokoj na roky dopredu. Ipl dlho trvá a nevydrží

stanulienkat
7. nov 2023

Je tu o tom vela tem. Pohladaj.

panda21
7. nov 2023

Ja mám lumeu iba kvôli kojeniu. Keby nekojim, idem určite radšej na laser. Tam je to proste väčšia istota.

nevenka
7. nov 2023

@panda21 mne manzel kupil, ale iny IPL, ale tam pisu, ze pri kojeni sa nema pouzivat ani to. Podla mna to nema ako uskodit...🤔
A este, pouzivate to s okuliarmi? Ja mam respekt voci tomu, skusila som len par zableskov, ale aj napriek okuliarom mi to dost periferne bliklo, to su take klasicke okuliare, tvar, ze zboku proste to nechrani uplne.
Mam True Life.

panda21
8. nov 2023

@nevenka ja som písala aj na laser do salóna, a povedali, že iba v okolí bradaviek sa nemôže.
Ale kvôli kojeniu, má žena rozhádzané hormóny, a nemusí to účinkovať, alebo po odstave znova prejsť búrka hormónov a znova začnú rásť.. Preto som šla najprv do Lumei, že keď nebude fungovať, tak využije zvyšok rodiny. Ale po odstave idem určite na laser, len sa mi nechce vyhodiť 300€, keď znova narastú o rok 😁
Ja okuliare nepoužívam, ale lumea ani nejak extra neblika mimo.

gabika0825
8. nov 2023

Určite lumea, nemusíš nikam chodiť a funguje úžasne len treba dodržiavať procedúry podľa návodu.