Peroxid 6%

17. sep 2022

Ahojte, peroxid sú idem naniesť na vlasy aby som odstránila čiernu farbu. Prosím vás nikde tam nepíšu koľko si to mam nechať pôsobiť a ci sa to dava na mokré alebo suché vlasy

miselar
17. sep 2022

Dáva sa to na suché vlasy a to si ideš dať čistý peroxid??

autor
17. sep 2022

Ja s tým skúsenosť nemám a co si mam dat prosím vás poraďte.. Ja som myslela ze len toto si mam dat potom umyť a potom na nesiem farbu

miselar
17. sep 2022

Čiernu ale neodstránis len tak ....navyše ak nieje vymyta budeš hrdzavá vseliaka ...

miselar
17. sep 2022

Čiernu farbu treba a riadne vymyt ...ja som šla pár krát z čiernej ale musím povedať že vlasy zničené spálené ....robila som to radou od swarzchop blondme s práškom a 9perventnym peroxidom a plus teda toner...nedá sa to kúpiť v drogérii len na nete a je to riadna položka ....

autor
17. sep 2022

A keby na nesiem len tento peroxid 6% skúsim to na nejakom pramienku, nechám to pôsobiť neviem koľko a potom umyjem... Uvidím aká farba mi ostane a na to by som potom naniesla farbu hnedú... Môžem to tak spraviť?

babovka2321
17. sep 2022

To sa miesa s praskom, nie?

viktorianarjasova
17. sep 2022

Potrebuješ k tomu prášok 🤦‍♀️ Neexperimentuj ak nechceš byt oranžová

andrea_prestastna
17. sep 2022

Ved si spalis vlasy pre boha to nerob treba to miesat s praskom a nie len cisty per.

dota6
17. sep 2022

Samotný peroxid nestačí 😕 ja doma robím kamoškam melír alebo balayage. Potrebuješ k tomu ten prášok. Aj s ním su vlasy niekedy oranžové :( na svetlejšie vlasy mám 6ku peroxid, na tmavé (pozor tmavé prírodné, nie zafarbené) 9tku a k tomu miešam zosvetlujuci prášok. Pridávam foto, na druhej strane je aj pomer miešania peroxidu a prášku. Okrem toho, po takom zosvetlení vlasy musíš natónovať, lebo to bude surové a oranž. A v žiadnom prípade nezačínaj od korienkov... keď už to musíš spraviť silou mocou 🥲 tak najprv dĺžky a potom korienky. Rozdeľ vlasy do sektorov a poriadne natri lebo budeš fľakata. Normlane až sa bojím za teba. Prosim, pozdieľaj potom výsledok :D som zvedavá. Lebo v mladom veku som si aj ja narobila na hlave nie jedno "dielo" umelecké.

autor
17. sep 2022

Už mám aj prášok tak zmiešam to spolu, na nesiem na vlasy... Nechám pôsobiť 15-30minut potom to umyjem a potom nafarbim hnedou farbou... ( už mi z tej mojej teraz čiernej vychádza hnedá pôvodná čiže nemám už úplne takú čiernu)

babovka2321
17. sep 2022

Daj potom foto pred a po. Bud ako inspiraciu alebo vystrahu pre ostatne :D

slavkasss
17. sep 2022

Toto bude celé zlé ale skús uvidíš
Hnedá farba ti pekne nechyti budeš to mať hrozne flakate ak si teda ešte k tomu aj vlasy neodpalis
Ale tiež chcem vidieť výsledok hlavne pre výstrahu

marcellinomio
24. sep 2022

Autorka kde si? Ako Ti to chytilo?

svokrinjazykmonika
24. sep 2022

Prosím, prosím 🙏 ja chcem vidieť výsledok ako toto dopadlo 🙆😄

marcellinomio
24. sep 2022

@svokrinjazykmonika Jebla to na ježka 😂🤦🏻‍♀️🙈🙊

autor
24. sep 2022

@marcellinomio nie 😃

marcellinomio
24. sep 2022

Tak do hola? 🙈 Zaujíma ma to, lebo Kallos je otrasná značka co sa týka farieb, oxidantu, či melír.prasku🙄

autor
24. sep 2022

Nešla som do toho.. Všetko to mám položené na poličke a zatiaľ nerozbalene... Namaľovala som sa a vyrazila na nákup a rodina, známy mi začali vravieť, že prečo sa chcem prefarbiť ze mi ide aj táto čierna 🤷‍♀️ takže ju mám...

autor
6. okt 2022

❤️☝️

autor
6. okt 2022

Zdravím kočky.. Takže ja som sa nakoniec dala na odfarbenie. A vlasky už nemám čierne 🥰. Výsledok nedopadol vôbec ako ste niektoré písali ze budem mat flakate vlasy, spálené alebo flakate... Prefarbila som to ale farbou ktorá bola na také niečo určená... Plus boli ku nej prášky na odfarbenie ktoré sa do tej farby sypali... Vlasy mam ako predtým husté dlhé a teraz už len dám výslednú farbu... Vďaka za vaše skúsenosti aj rady..