Pekná hnedá farba na vlasy

26. feb 2024

Ahojte baby .
Pozerám hnedé farby na vlasy niečo ako na foto podobne , neviete náhodou ktorá chytá tak ako je aj na obale ? Pamätám si ze raz som si dala čokoládovú a ta mi chytila na fakt ze skoro čierna to už bolo veľa... tak preto skúšam tu ci mate niektorá na vlasoch peknú tmavsiu hnedú a nechytá do čierna 🙏 pripadne aj toner ak viete daky odporucit . ďakujem krasne

guudy
26. feb 2024

To, ako ti chyti farba zalezi napr od farby tvojich vlasov. Takze ak ti tu aj niekto poradi, co funguje jemu, tebe to s vysokou pravdepodobnostou nebude (budes mat iny vysledny odtien).

elenka.k
26. feb 2024

ja obľubujem - gaštanovú 😉

klip0
26. feb 2024

Aj ja som vždy chcela takúto hnedú, nikdy sa nepodarilo 😅

autor
26. feb 2024

@guudy teraz mam tiež hnedú ale niekde je svetlejšie niekde tmavšia. Ono na niektorých miestach je taka ako na foto co som pridala ale nie všade keďže niekde mam kus svetlejšie... ide mi o to aby som to zjednotila dakou peknou tmavou hnedou avšak aby nechytila na veľmi tmavo až cierne ..ku kadernícke nechcem ísť za posledný rok som tam bola veľa krát 😂

autor
26. feb 2024

@klip0 😂

autor
26. feb 2024

@elenka.k pozriem ďakujem🙂

petronellla87
26. feb 2024

Mne takúto mieša kaderníčka... keď som sa farbila sama, tiež mi všetky odtiene hnedej chytali na čierno. Keď nechceš ísť ku kaderníčke musíš iba skúšať 😀

autor
26. feb 2024

@petronellla87 no skúsim to risknúť, poobzeram ešte dáke farby a okrem čokoládovej určite lebo to som mala vždy skoro cierne

andaluzia12
26. feb 2024

garnier, stredne hnedá, odtieň č. 4

bebebi
26. feb 2024

Ja mam svoje vlasy hnede a gastanova mi chytila docervena, na slnku a na fotkach som mala uplne cervene vlasy

mamamasama
26. feb 2024

Táto.
Garnier Natural 6. Na obrázku je svetla, ale chytí tmavšie. Budú rovnaké ako tie hore.

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
26. feb 2024

@mamamasama ďakujem 🙏 🙂

mamamasama
26. feb 2024

Zamálo. Tiež som ju veľmi dlho hľadala🙂

valise
27. feb 2024

Je take pravidlo, ze ak sa rozhodujes medzi dvoma odtienmi, vyber si ten svetlejsi

beahavala
Autor odpoveď zmazal
Zobraz