Parfemy elino.sk

ildiko36
30. jan 2024

Ahojte baby , chcela by som sa spítať či ste už objednali parfem z tejto stránky a keď ano či sú to originalne? ďakujem

simkaaaa
31. jan 2024

@ildiko36 nechcem šíriť hoaxy ale podľa mňa to riedia.Rovnako aj Notino. Kúpila som si vôňu Versace v douglas, voniala veľmi dlho a intenzivne. Tú istú som si zakúpila v Notino a vonia iba prvých 15min, potom už nikto necíti

luccija
31. jan 2024

@ildiko36 máš tam preklep, ale áno kupovala som v pohode

zuzlaka
2. feb 2024

@simkaaaa podľa mňa toto je dosť zásadné tvrdenie a niečo také by som nepísala, keby som o tom nemala nejaké dôkazy. Myslím si, že Notino je spoločnosť, ktorá je na trhu už dlho a nielen v našej krajine a niečo takéto by si dovoliť ani nemohli.

luccija
2. feb 2024

@zuzlaka všade sa to píše ozaj si neviem predstaviť tisícky pancovanych parfémov, krémov, sminiek, šampónov.Kupujem rôzne aj free shop, kamenné, ale aj z netu či vivantis, elnino, z Česka všetko na jedno kopyto nevidím rozdiel len v cene

anika
2. feb 2024

@luccija ja zas som viackrat pozrela ceny parfemov na tychto strankach a dovod nakupit tam kvoli cene teda nemam, lebo v hociktprej kamennej parfumke alebo na ich eshopoch su prakticky stale zlavy, plus mam zlavu ako staly zakaznik, tak cenu produktov mam nieledy aj nizsiu, ako na spomenutuch eschopoch E a N