Parfém Plačková

7. apr 2024

mate niektora parfem od Plackovej - Love yourself? Vonia pekne? Aku ma vydrz?

barka1
7. apr 2024

Prečo má niekto potrebu kupovať si cokolvek od Plačkovej? Obzvlášť parfém, ktory vonia na každej inak a ktory je potrebne si vyskusat? Si myslíte, že ona strávila hodiny v laboratoriu, aby namiesala jedinečný parfém presne podla svojho vkusu?
Ach ženy premyslajte a nepodporujte tieto "celebrity" 🤦🏻‍♀️

fido69
7. apr 2024
tenerifka
7. apr 2024

@barka1 lepsie by som to nenapisala

mircalla
7. apr 2024

Od Plackovej ani zadarmo, uz len z principu.
Mam dake moralne zasady

autor
7. apr 2024

@barka1 Dakujem za radu, ja som sa len slusne spytala.

liaka
7. apr 2024

Vonia celkom pekne aj dlhšie. Ja ho zo seba necítim, ale dcéra vraví, že ho dlho cíti zo mňa a silno.

maminkadeticiek
7. apr 2024

Parfem od plackovej 🤦‍♀️ To si dam radsej na seba sprej Impulse z 90.rokov...

biolady
8. apr 2024

Mna len zo zvedavosti by ma zaujimala nejaka objektivna, nezaujata recenzia. Nech je to kto chce. Vsetci hned zapajaju do toho emocie 😁 ale realne nikto nepovedal nic k veci.

bluehorsee
8. apr 2024

K parfému sa neviem vyjadriť ale používam "jej" oleje na pranie a tie sú veľmi dobré. Pekná vôňa a aj výdrž je dlhotrvajúca

liaka
8. apr 2024

@biolady ja som napísala, viď vyššie

wilagrande
13. sep 2024

@biolady toto nechapem, Zuzu nemusim, ale za to sa nebudem strapnovat tymi negativnymi recami. To mi pride 100x ubohejsie ako cela Zuza. Ked ju tu zhejtujete a Vam tu pribudnu lajky sa citite vynimocnejsie? 🫣🤣 radsej streknem na seba parfem od Zuzi ako citat tie prostoduche komentare

mircalla
13. sep 2024

@wilagrande Ja si radsej kupim kvalitny dizajnersky parfem ako smejd od Zuzy. Tak kazdy podla moznosti ci vkusu

wilagrande
17. sep 2024

@mircalla vsak jasne, ale nie tu pisat o nej take stupidity a urazky, ved je to ubohe

mircalla
17. sep 2024

@wilagrande Kde hejtujem? Napisala som

Od Plackovej ani zadarmo, uz len z principu.
Mam dake moralne zasady

Kde je hejt?????? Zato, ze mam moralne zasady a od takychto osob nenakupujem, to je hejt? Evidentne si pleties pojmy

fido69
17. sep 2024

@wilagrande napisala "radsej streknem na seba parfem od Zuzi ako citat tie prostoduche komentare"

Tak to by som chcel vidieť. Len aby sa ti oblečenie z tej vône nerozpadlo. 😁

wilagrande
17. sep 2024

@mircalla nevravim o tebe, ale tam tie preschadzajuce komentare. Tebe som napisala, ze ved jasne, len som nedopisala, ze ine tam pisu tak uboho.

wilagrande
17. sep 2024

@fido69 no veru!!!. Presne o tomto pisem, dospele zeny a jedna chce byt vtipnejsia ako druha. Nechcem nekomentujem a nestrapnujem sa predsa.

mircalla
17. sep 2024

@wilagrande Nie je tam ziadny hejt ani v inom komentari. Len nemame radi Plackovu a sme od nej nekupili ani nekupime.