Páči sa mi ombre

6. okt 2022

Baby prosím vás pomôžte mi. Pacia sa mi takéto ombre... Takže idem do toho. Spodok bude sivý ale ten vrch ☝️ na tejto foto to vyzerá ako by twn vrch bol taky do čierna nie moc ale je tmavší a ja mam môj vrch taky hnedý (nechcem ho na farbiť na tmavšie) takže ako by to vyzeralo keby zafarbim spodok na sivú???

mimi3008
6. okt 2022

Podla mna je to cele hrozne...ale myslim si, ze s hnedou to nebude o nic lepsie/o nic horsie

autor
6. okt 2022

Zle som sa vyjadrila.. Ešte zatiaľ mam vlasy blond.. Ale už mám kúpenú farbu hnedú aj sivú.. Ale neviem ci mam prvej na farbiť celé na hnedú a potom na tu hnedú sivú (to neviem ci chytí..) alebo nafarbim na svoju blond len kúsok hnedej, a potom na spodné blond sivú aby lepšie chytila?????

medina20
6. okt 2022

Fuu tak toto by som doma asi neriskovala😹

luccija
6. okt 2022

Vobec to doma nerob

martinka13
6. okt 2022

Tak tomu sa vraví odvaha, robiť niečo takéto na vlastnú päsť. To chce kaderníčku a veľmi šikovnú

monicka976
6. okt 2022

Toto si rozhodne neskusaj robiť doma sama... Nie som kaderníčka, ale toto je robota pre profesionálku, ved vidíš ze to je tónované. To nie je ako si doma farbou z drogérie dofarbiť korienky.

zuz02
6. okt 2022

Toto sama doma s 2 farbami nedáš. To chce zručnú kaderníčku.

matovicova
6. okt 2022

Toto nikdy nepochopím, prečo si mladé baby farbia vlasy na sedivo 😂

whatever1
6. okt 2022

Si robis srandu a ak nie tak ta varujem, skoncis s placom.

lenka1241
7. okt 2022

Na tej fotke su moje vlasy, ktore prirodzene mam tmavohnede 🙂 taketo vlasy som mala az po dvoch rokoch postupneho zosvetlovania u kadernicky 🙂 cca 2 az 3 krat za rok som k nej isla

autor
7. okt 2022

@lenka1241 fakt??? To som rada nasla som foto na obrázky Google... Ja mam blond čiže mne by nemusela zosvetlovat sivá by chytila hneď ci? Nemusím to mat úplne takto ale niečo podobné s tou sivou by som chcela.... A ešte stále máš prosím ta nieto vlasy??? Alebo ako často si musela chodiť potom ku nej opäť? Počula som že tá sivá dlho nevydrží

nika_val
7. okt 2022

A naštudovala si si aspoň postup ako toto spraviť pretože to nie je take jednoduche ako to vyzerá..
A hlavne je viacero technik ako toto urobiť.. skusim ti popisat ten najjednoduchší:
Najskor by som nafarbila vrch ale len do takej dlžky do akej by si chcela tu hnedu aj to o 1cm menej..
Teraz si oddeliš pramene a ideš farbit na sivo..
Nafarbiš cely prameň.. prechod medzi sivou a hnedou zoberieš prstami a zapracuješ to do seba (klasicky takym šuchaním proste budeš prstami prechat medzi oboma farbami)..
Takto spravíš celu hlavu.
Teraz si zoberieš hrebeň, nie je kefu ale hrebeň s riedkymi zubami (čo najďalej od seba) a asi od polovičky hnedej farby ( kludne aj menej) zčeseš po celom prameni .. tym padom sa hneda dostane aj nižšie do sivej a urobi to prekne prechody..
Nie je to jednoduche sama toto asi tak lahko nespravíš ale skusit môžeš 🙂 pripadne popros niekoho doma o pomoc ak nechceš utekat kaderničke hneď

martul
7. okt 2022

Keď sa máš aspoň trošku rada nerob to doma. Ombre sa niekedy ani kaderníčke nepodarí.....si blond vrch hnedý a chces si to prefarbiť na sivo?🤔

autor
7. okt 2022

@martul nie celé mam blond. Len hnedou som si chcela dať vrch...
@nika_val ďakujem pekne.. Nemusím mať úplne toto iste by som teda nedala... Len niečo podobné.. Alebo uvidím na akú nakoniec sa dám

potomka
7. okt 2022

S hnedou to nebude vyzerat dobre. Ak ombre a nechces ciernu tak spodok do blond, ale sedu a hnedu by som isto dokopy nedavala

lauriik
7. okt 2022

Toto ani neni ombre 😁To je balayage a doma to rozhodne nezvladnes. Nechaj si to spravit u kadernicky 😉

autor
7. okt 2022

@potomka ďakujem krásne asi tak aj spravím

angelous1991
7. okt 2022

Ja som kadernicka … musela som si platiť kvantum workshopov aby som sa toto naučila robiť plus mega veľa testovania tonerov a farieb kým som si nasla tie správne . Takže ak sa ti toto podarí urobiť s farbami s drogerie takto ako na foto príď a hneď tá zamestnám 😂 keď si blond a dáš najskôr cele hnedé ako si písala tak potom ti sedy toner na to nechytí … sú tu možnosti že : hnedú si si kúpila v drogérii čiže blond podklad predpokladám že budeš buď rysava alebo zelena . Detto sivá .. keď sa z hľadiska coloristiky nenamiesa správne na tvoje vlasy budeš 100% zelena . Pretože do sivej je obrovský pomer zelenej aby bol tam ten chladný efekt .
.. nerob to doma. Budeš plakať . A zaplatíš ešte väčšie peniaze u kadernicky aby ti to dala dokopy potom .

martul
7. okt 2022

@angelous1991 neviem či má zmysel jej to vysvetľovať, naby jej tu dobre radia, ale on si ide stále svoje. Nie som odborník ale už len vrch hnedý a potom sivá je totálny nezmysel, nieto ešte si to robiť doma.

vevesh
7. okt 2022

Ja si len prosim potom foto, ako to vyjde doma robene...

lenka1241
7. okt 2022

Raz som sem davala tuto fotku, tak mozno preto si ju nasla uz aj na google 🙂 uprimne takto mi ta farba vydrzi dost kratko, ale mozno, ze kvoli tomu, ze svoje mam tmave a umyvam si vlasy kazdy den.. druhykrat by som uz do toho nesla, lebo zosvetlovanie mi dost znicilo vlasy a o dost tazsie sa mi po umyti aj rozcesavaju vlasy.. ak chces viac fotiek, kludne mi napis spravu a poslem ti, nechcem tu spamovat fotkami 🙂

autor
7. okt 2022

@lenka1241
@angelous1991
@potomka ďakujem vám krásne.. Nejdem do sivej. Rozhodla som sa vrch hnedý spodok do blond ďakujem.

esakin
18. nov 2022

@angelous1991 ahoj, prosím ťa natrafila som na túto debatu a chcela by som sa ťa spýtať, som odfarbena blond, najprv som chodila na melír, potom som sa dala zafarbiť úplne ma blond u kaderníčky.no mali sme veľmi náročné obdobie tak sa mi nedalo chodiť kadernícke a odfarbovala som posledný rok doma zosvetlovacom z drogerky. Už to začína pýtať svoju daň a chcem zasiahnuť skôr akoby malo byť neskoro. Doma už nechcem experimentovať. Chcem sa spýtať, jednoduchšie pre kaderníčku by bolo do odrastov spraviť melír alebo druhá varianta o ktorej dlhšie rozmýšľam,chcela by som ísť do takej medenej farby tmavšej. nie úplne ryšavej. Je to hlúposť ? Ďakujem pekne za redakciu 🙏