Ovocný parfém

30. mar 2023

Ahojte, poraďte mi nejaký sladký parfém na leto , mám rada ovocné sladké parfémy, ale nie citrusové. Poprosila by som v nejakej dobrej cenovej kategórii. Ďakujem 😍

gejb
30. mar 2023

Niečo z Manufaktury alebo L'erbolario

lilyianka
30. mar 2023

Moschino

autor
30. mar 2023

@lilyianka ktorý z nich prosím? máš skúsenosť napríklad s bubble gum? 🙂

roka84
30. mar 2023

Burberry her (zelená toaletná), mugler angel nova ( tiež toaletka) , perfektna výdrž 👍

taminka1986
30. mar 2023

Ked sladke tak Police😀nieco urcite vyberies,alebo Ariana Grande

trinity_77
31. mar 2023

Moschino toy 2 bubble gum.
Dostala som cely set. Sprchový, parfém a telové mlieko.
Ak.mas naozaj rada sladké vône, tak si určite kúp. Pripadne chod do parfumerie a vypýtaj si vzorku 🙂

tarrra
31. mar 2023

Všetky Escada sú ovocné, niektoré nájdeš za super ceny,treba poguglit

maminkadeticiek
31. mar 2023

Miu miu Twist

veroonikadan
31. mar 2023

@trinity_77 od tejto znacky mam rada I Love Love, tu mam doma stale, to je nadherna vona a hlavne taka svieza, ze na jar a leto uplne idealna 😉

kvetinka75
31. mar 2023

Ariana Grande - perfektná vôňa

veroonikadan
31. mar 2023

@kvetinka75 ktora konkretne? lebo kamoska jednu mala od nej a teda ta sa mi zdala, taka sladsia dost, ze teda to nebolo zrovna podla mojho gusta 🙂

kvetinka75
31. mar 2023

@veroonikadan https://www.mojparfem.sk/parfem/ariana-grande-s...

mne sa páči, či aj tebe sadne, neviem,

veroonikadan
31. mar 2023

@kvetinka75 hej hej, tuto to mala, ta je taka skor sladsia, ze nie je taka svieza, ja mam take velmi rada, z Notina som si naposledy objednavala Emporio Because It's You 😍 to je tiez taka prijemna, ovocna vona a panska je tiez velmi pekna 😉

kvetinka75
31. mar 2023

@veroonikadan ja mám problém nájsť takú peknú sviežu vôňu. Všetko čo mi ukazujú, tak nie je to ono. Táto mi tak sadla a ešte REbel z Avonu

tiumen
31. mar 2023

Moja niekoľko ročná srdcovka ktorú používam celoročne 😍😍

https://www.notino.sk/missoni/missoni-parfemova...

veroonikadan
31. mar 2023

@kvetinka75 z tade som po pravde este ani nemala, ja velmi pozeram aj po zlozeni parfumov a podla toho vyberam, kedysi som aj chodila, ze najskor som isla do parfumerie ovonat a potom som objednavala cez net, ale ked velakrat som sa tam stretla s takymi divnymi pohladmi od predavaciek, tak som prestala 😀

saxana000
31. mar 2023

Dior Jadore ma v zaklade ovocie aj klasicka aj ruzova

autor
31. mar 2023

@trinity_77 Ďakujem 🙂 tak vyskúšam kúpiť

liusa82
31. mar 2023

Dolce & Gabbana Anthology 3 L Imperatrice.Ten je ovocný.Je aj sladký ale nie prehnane skôr taký svieži.Je v ňom dosť citiť melon.Taký nezvyčajný.Ja som s ním spokojná

lilyianka
31. mar 2023

Myslela som od Moschino Toy 2

Alebo pekná vôňa je aj Versace Dylan Blue,príp. Dylan purple

nada847
11. apr 2023

@liusa82 ano, v nej je citit melon a jazmin a ono to spolu tak krasne ladi, paci sa mi na nej, ze je taka, ze sa da pouzivat aj bezne, ale aj na specialne prilezitosti 🙂

nada847
Autor odpoveď zmazal
Zobraz