Otláčanie riasenky na horné viečka

lilavabritka
20. aug 2024

Ahoj, chcela by som sa poradiť čo používate proti otláčaniu riasenky. Nemyslím priamo riasenku ale dočítala som sa, že je na to dobrá podkladová báza alebo dokonca púšte. Riasenku nechcem meniť.
Mohli by ste mi poradiť ktorá báza je dobrá? Poprípade poslať fotku produktu?
Ďakujem 🙂

hildicapupu
20. aug 2024

ako osobne s tymto nemam problem vacsinou mi riasenka dobre zaschne tak to nemusim riesit. ale ano podkladova baza moze byt dobra.

sima234
20. aug 2024

Predpokladám, že máš možno mastejšie viečka ak sa ti otláča. Kúp si bázu, ale potom si ju ešte zafixuj púdrom.

lilavabritka
autor
20. aug 2024

@hildicapupu mne zaschne a všetko je v poriadku ale v polovici dňa sa začne otláčať. Isto je to mastnou pleťou…

lilavabritka
autor
20. aug 2024

@sima234 áno mám mastnejšiu pleť a určite je to kvôli tomu.
Len ani neviem či je lepšia podkladová báza pod make up alebo pod očné tiene.

xux
20. aug 2024

Z mojich skusenosti s tymto baza ani puder nepomoze, iba zmena na vhodnu spiralu. Tiez som s tym mavala problem a presne pre toto su vhodne tzv tubing mascara

sima234
20. aug 2024

@lilavabritka asi skôr priamo pod očné tiene a zafixovať púdrom.

kiwi3
20. aug 2024

treba zmenit mascaru, nie vsetky robia. inak mam tiez casto mastne viecka

biba_18
20. aug 2024

u nás zoženieš tú MAC Extended Play Gigablack Lash, na notine teraz v akcii. alebo Tarte Tartelette Tubing Mascara majú na sephore...

drop755
20. aug 2024

Prepudrovat , špirály sa odtlačajú na mastné viečka, báza nepomôže 🤔

lilavabritka
autor
20. aug 2024

@drop755 super ďakujem 🙂

mclissa
20. aug 2024

Tiez si myslim, ze treba zmenit spiralu. Mne napriklad toto robia vsetky Loreal spiraly. Uz som ich prestala kupovat.
Ak teda nechces menit skus kupit nejaku bazu na odmastenie, popripade fixacny puder transparentny.

konikmodry111
21. aug 2024

Nepomôže žiadny podklad, tiež mám rovnaký problém. Preto kupujem už len vodeodolnu, ta drží tip top