Ošetrovanie pleti u kozmetičky - veľa znamienok na tvári

danniiee8
19. máj 2024

Ahojte dievčatá,
Prosím Vás, tie ktoré máte viac znamienok na tvári, chodíte na čistenie pleti ku kozmeticke? Môže sa to? Ja mám totiž na tvári asi 9 znamienok, z toho 7 vypuklých a teda na čistenie som bola iba 1x pretože po čistení som ich mala maximálne podráždené a v minulosti som si musela podráždené znamienko z tváre už odstraňovať..
Kozmetička mi povedala, že znamienka nevadia a vôbec na ne nebrala ohľad pri čistení, škrabani, pučení (alebo čo su to za procesy 😅) .. + ešte ma veľmi prehovárala na chemický píling
Ale inak chcela by som ísť, pretože mi to dosť pomohlo, najmä nos a bradu s ktorou som inak bezradná 🥲🥲
Je niečo čo by ste mi odporučili? Vďaka

estellas
19. máj 2024

@danniiee8 Kozmetička by do vypuklých znamienok zasahovať nemala aby sa to nepodráždilo. Pri čistení by sa mali čierne bodky na nose vyrážky ale do znamienok netreba zasahovať. Znamienka môže odstraňovať len kožný lekár.

danniiee8
autor
19. máj 2024

@estellas ahoj, ona mi ich neodstráňovala, to chirurg pretože som ho mala podráždené, navreté.. avšak vôbec nedávala pozor, nevynechavala ich.. neviem či je to správne, podľa mňa nie, po ošetrení som ich mala veľmi podráždené, dosť ma to odrádza od ďalšej návštevy

estellas
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
marcellka32
19. máj 2024

Už tam nechoď..choď dobrej kozmeticke, ktorá nepuci vyrážky, nedajbože tlačí znamienka 🤦🏻‍♀️