Oplatí sa Olaplex?

7. apr 2024

Ahojte pouzivate niekto olaplex sampon a kondicioner pripadne aj dalsie produkty od tejto znacky?
Je to dobre alebo len zbytocny boom kvoli znacke?

brrunetkaa
7. apr 2024

Ahoj, ja používam kondicioner a za mňa super. Žehlím si vlasy pravidelne a po použití olaplexu mi vyžehlené vydržia dlhšie, nie je nutné ich nejako dodatočne ráno upraviť a dožehlit nejaký prameň atd. Sú hebké na dotyk a lesklé. Keď je von vlhko, tak mi nekrepateju. Osvedčilo sa mi použiť menšie množstvo a kratšiu dobu. Keď som si skúsila dať viac kondicioneru a nechala na vlasoch 20-30 min, tak som ich mala moc take akoby mastné. Ja si ale kondicioner dávam do suchých vlasov pred umytím, lebo moje vlasy sú jemné a jedine takto nestratim objem a ľahkosť vo vlasoch. Šampón som neskúšala ale plánujem doobjednať olejček.

doris11
7. apr 2024

Ja som skúšala par produktov ale mne osobne ta značka nesadla .. ale za to kamoska si ich kupuje dlhé roky a nevie si ich vynachváliť ..

gabika0825
7. apr 2024

Ja som používala dlho a žiaľ zaznamenala som padanie vlasov, mala som ich vysušené, začali sa mi dokonca mastit veľmi rýchlo čo dovtedy som si umývala vlasy 1x za týždeň. Dlhšie som nevedela z čoho to môžem mat, no akonáhle som vysadila olaplex a kúpila si iný sampon tak po 2 umytiach iným samponom som vlasy mala ok a prestali padať. A potom som sa aj docitala ze hlavne z n3 viacerým babám padali vlasy

nika_val
7. apr 2024

Za mňa sa určite oplatí ale treba byť opatrná zkadial objednavať pretože je vela eshopov ktoré predavaju fake produkty a keď sa ti taký dostane do rúk tak vtedy ten efekt je opačný
Ale za mňa je to super značka, mne zachránila vlasy 😊

nika_val
7. apr 2024

@brrunetkaa musim zareagovať na tvoj koment a spýtať sa. Vieš akú funkciu ma vlastne kondicionér?
Pretože to ako ho ty používaš je totalne zbytočné mrhanie produktu.
1. Kondicioner nie je maska. Takže nechávať kondicioner vo vlasoch dlhšie je uplne uplne zbytočné.
2. Keď si umývaš vlasy tak šampon vlas otvára, maska dodáva všetko potrebne, kondicioner vlas zatvára.
Takže to ako ty použivaš kondicioner je uplne mimo toho ako sa ma použivať.
Ak ho chceš davať niečo do suchých vlasov tak masku. A po šampone treba vždy dať kondicioner

Objem sa tvorí hlavne stylingom a nie starostlivosťou. Takže aj keď si daš kondicioner nakoniec tak následne stylingom vlasov si ten objem vieš pekne vytvoriť 😊

monicatko20
7. apr 2024

Za mňa nie..žiadny zázrak 🙈 skúsila som komplet sadu a nič..

autor
7. apr 2024

@nika_val a tu masku do suchych ako dlho treba nechat?

ms_green
8. apr 2024

Ja som používala kondicionér a masku lebo mám zosvetlované vlasy. Nehovorím, za to nič nerobí ale za mňa tiež žiaden zázrak, obzvlášť za tie peniaze. Mám masku a kondicionér od kaderníčky asi o tretinu lacnejšie a funguje mi lepšie.

loolaa
8. apr 2024

@gabika0825 Bola kauza s olaplexom, zákazníčky dali firmu na súd, pretože ich výrobky im spôsobili neviem či vypadávanie vlasov alebo až plešatosť.

brrunetkaa
8. apr 2024

@nika_val áno áno pardon, mám masku nie kondicioner 😀

nika_val
8. apr 2024

Autorka: masku do suchych vlasov alebo do mierne navlhčených

@brrunetkaa tak potom v pohode 😁 maska moze sa takto použivať ale taka menšia rada lepšie je ju dať do mierne navlhčených vlasov klasicky pred umývaním

nika_val
8. apr 2024

@loolaa ano ano kauza bola ale dámy ktore zažalovali Olaplex sa po vyžiadaní dokladov aby preukazali odkadial majú produkty nejako odmlčali a celá žaloba stojí
Takže asi len skúšali či nahodou im nekvapnute nejaké korunky z toho 🤣🤣

gabika0825
10. apr 2024

@loolaa to fakt? Ja som sa len docitala tieto skúsenosti niekde, až dlhšie po tom ako som to prestala používať, som to potom objavila náhodne že toto sa deje viacerim ale nevedela som že až takéto veci sa deju okolo toho.

loolaa
10. apr 2024

@gabika0825 Bola okolo toho kauza, neviem teda ako to dopadlo. https://refresher.cz/131298-Popularni-vlasova-z...