Opaľovací krém pre deti

bobuema
17. júl 2024

Dobrý večer, chcem sa opýtať, stačí na dovolenku pre deti opaľovací krém z Lidlu?(Tá 50+ v spreji, chcem aj ja používať
či?) Ideme prvýkrát k moru. Do Chorvátska. A ako často ich za deň natierať?Ja už niekedy o sebe pochybujem, či robím veci dobre..či nie som až prehnaná alebo je to ok.. ďakujem za odpoveď.

danyelia
17. júl 2024

Ahoj, určite stačí aj opaľovací krém z Lidlu, deti natri ešte na izbe, pred odchodom k moru, potom - ak chceš mať istotu, stále potom, keď výdu z mora...záleží aj od pokožky a veku či pigmentu detí. Ale radšej častejšie, ako by sa mali spáliť. Nech sú aj v tieni, pod slnečníkom, daj im klobúk, slnečné okuliare...

buducamama
17. júl 2024

@bobuema do 3 rokov by som dala mineralny 50 pre deti, napriklad Avene alebo Bioderma.

bobuema
autor
17. júl 2024

@danyelia ďakujem pekne za odpoveď.
Sú to blondínky modrooké, svetlucke, 8r a 2r.
Áno slnečník aj polostan som kúpila v Decathlone, snáď sa dotrepeme k pláži s tým všetkým 👀🤣
A natierať tak plánujem ako píšeš.
Čiapky UV tiež z Decathlonu.
A okuliare rozmýšľam aké, lebo staršia začala na jar nosiť dioptrie..

anavixy
17. júl 2024

Opalovaci krem pre deti (a vlastne aj pre dospelych) musi mat UVA aj UVB filter a detsky musi (idealne) byt mineralny. Pokial toto ten z lidla (znacka cien?) nema, tak za mna je nevhodny. Aj v DMke najdes lacnejsie opalovacie kremy a kvalitne.

andreakotesova
18. júl 2024
bobuema
autor
18. júl 2024

Tento mám

ivanakal
18. júl 2024

moj syn sa z lidloveho vyhadzal.... kupujem iba Daylong alebo Niveu.

sashulla
19. júl 2024

Evy 50 pre deti. Nesmrdi, nelepi, nefarbi oblecenie. A vydrží naozaj veľa . Je drahší ale vydrží.