Opakovaný DM Sun Dance

12. máj 2024

Skúsenosti ? Mám citlivú pokožku hneď ma speče a aj dcéru potrebujem niečo cenovo dostupné rozmýšľala som nad Sun Dance alebo z Lidl tie ich opaľovacie krémy ale keď som videla v Dm ten výber nevedela som si vybrať

minenkak
12. máj 2024

Môj muž nosí tričká a ešte sa sprejuje z DM 50faktor, päť minút nemá tričko a je spálený, takže ja odporúčam oblečenie

majlo1234
12. máj 2024

Kludne DM sundance, kupujem 50 kids sensitivr a dobre.

Zaklad je od 11-15 mimo slnko, zakryt co najviac koze oblecenim a zvysok natierat a pretierat. My bielokozci to mame v lete tazke

zuzinka888
12. máj 2024

Kludne aj tie. No treba 50 a v dostatocnom mnozstve. Neexist aby ti 250ml flaska vydrzala 2 sezony.

nikpa
12. máj 2024

Citlivá pokožka nemá čo robiť na slnku medzi 11-16hod.minimalne. V tomto čase vlastne sa neodporúča vystavovať slnku nikomu. Ale nie vždy je to samozrejme možné. Ja používam celý rok 50spf v zime jasné, že len na tvár. Decká už mesiac natieram tiež, tvar, krk a ruky, to co majú aktuálne odhalené, rovnako so 50spf a budem až do neskorej jesene. Každý rok sme opáleni, nikdy sa nešupeme ani nie sme spálni. Ale my miniem cca 2,5 fľašky na leto. Nešetrím tým a natieram opakovane niekoľkokrat za deň.
Zvyknem kupovať detský krém v spreji na opaľovanie v dm, taky biely ultra sensitive. Ja si ho dávam na telo tiež a na tvár si kupujem od Eucerin na mastnú pleť.

zuzuliennka1
12. máj 2024

lidl cien ich opalovacie kremy kdesi tusim vysli v testoch ako celkom fajn, pouzivaj 50tku, v dostatocnom mnozstve, medzi 11:00 a 13:00/14:00 resp. do 16:00 v case najvacsieho tepla jul/august. sa nezdrziavat vonku.

levandul_ka
12. máj 2024

@zuzinka888 minule v podcaste s dermatologickou hovorili ze ani by nemalo balenie vydrzat viac ako 2 sezony, lebo tie latky co zabezpecuju uv ochranu vydrzia len rok od otvorenia, ma to potom mensi faktor, a je to omnoho slabsie

zobaka
12. máj 2024

ja mam z DM od ich znacky 30tku na tvar a telo a aj 15tku s betakarotenom, vacsinou mam doma rozne faktory a vzdy som bola spokojna, aj cenovo

lakebabe
12. máj 2024

Za mňa sú opalovaky z dm veľmi slabe aj lidl , mužovi stačia , ale on je hodinu na slnku a vyzerá ako pocerni spoluobcania😄
ja s nimi zhorím , som bledá a mam citlivú kožu, tak mne tak nefungujú. Za mňa najlepšie opalovaky sú od Ladival allerg 50+ máš ho v tom regáli na fotke vpravo je drahší ale pri mori úžasný a netreba sa tak často pretierat

letfenixa
12. máj 2024

Najlepší podľa mňa je Lidl 50 pre deti, jediný, s ktorým ma nespieklo.

simca06022011
12. máj 2024

My sme minulý rok tak zhoreli s dmkom, obe s dcérou, že v žiadnom prípade si nekúpim. Chytilo aj mojho chlapa a ten je fakt.tmavy. Teraz som kúpila biodermu 50tku, berieme na opaľovacie, kúpanie ATd. Na bežne užívanie nám stačí 30tka. A na tvár mame 50tky eucerin myslím. Otvorila som online lekáreň s objednala podla akcií. S biodermou sme nikdy nezhodli, bolo mi minulý rok ľúto toľko peňazí dat za opalovaky a kúpila som dmkovske, ved všetci chvália. Dalsia vec, mňa nebaví sa každú chvíľu natierať, čiže to môže byť tiež dôvod:D naucena som ešte z detstva bola na Daylong:D ten stačilo riadne natrieť myslím raz a mala som ceky deň pokoj :D

trema
12. máj 2024

Ja pouzivam sundance spf 50 na telo a super.. na tvar mi je dost mastne. Momentalne mam take biele s bledozelenym vrchnakom (kids verzia) a to mi vyhovuje asi najviac z nich, nie som po tom mastna a nema to taky opalovakovy puch

trema
12. máj 2024

Inak z dm je dobry aj ladival opalovak, sebamed, garnier, hada labo.. s tymi som bola spokojnejsia ako s tym z dm, len su drahsie

autor
12. máj 2024

@minenkak nemožem chodit v dlhom cez leto 🙂

ena1903
13. máj 2024

@simca06022011 Doteraz ho robia, pokial viem (Daylong). Moj otec ho tiez miluje. Ja som od detstva alergicka na to, ako smrdi. Urcite dobre funguje, no nemozem ho ani citit 🤮

simca06022011
13. máj 2024

@ena1903 viem ze znacka je, ale prestala som ho pred rokmi pouzivat z nejakeho dovodu (uz neviem akeho... :D je to davno)

zuzanastano11
19. máj 2024

Daylong je super. Som snehulienka a daylong to zvlada asi najlepsie zo vsetkych opal.kremov co som mala.

ivanakusnirik
20. máj 2024

@lakebabe musim suhlasit. Moja dcera je ako Snehulienka. V lete pluzgiere a supajuci sa chrbat boli u nas vzdy. Min rok sme objavili Ladival allerg a je vyborny. My pozivame samozrejme spf 50. Konecne dovolenka vklude 😉

lakebabe
20. máj 2024

@ivanakusnirik aj my len 50 + aj teraz som ich nakúpila do Egypta. To je jedine spoľahlivé za mna