Odfarbovanie vlasov

luciana656
15. dec 2023

Čaute baby . 🤔 Dlhú dobu som mala vlasy také že jedna polka vlasov je tyrkysová a druhá bola čierna . Zamyslela som si že by som chcela celú hlavu tyrkysovú. V obchode kde som kupovala farbu mi povedali že na moje čierne vlasy bude stačiť 9% peroxid . No odfarbovala som si to na 3x aby mi to dačo urobilo . Odfaebilo mi to do takej tmavšej ryšavej. Ako mám teraz postupovať? Mám si dať silnejší peroxid ? A keď tak ako dlho si ho mám nahat na hlave ? .

alexandraas
15. dec 2023

Podla mna zajdi za kadernickou ked uz silou mocou chces tu tyrkysovu 😁

natalymindo
15. dec 2023

@luciana656 ufff tak takýto pokus doma robit s vlasmi 😨😑 to chce odvahu... na tvojom mieste by som silnejsi peroxid nedávala ved ti odpáli spali vlasy ....

luciana656
autor
15. dec 2023

@natalymindo farbim sa už 5 rokov čiže už nejaké skúsenosti mám . Ale Niekedy hold ani ja neviem čo a ako 😃

natalymindo
15. dec 2023

@luciana656 😄😄😄 tak to Ti závidím odvahu lebo ja som v tomto smere dost opatrnna. Ja idem kadernicke na novy rok stiahnuť čiernu farbu a musela som jej ešte 3 krat pisat od strachu ze mi to odpáli vlasy. 😄 Ked uz mozem kusok poradiť na tvojom mieste by som skúsila maly prameň len odfarbit ze co to urobi ako to chyti ked mas ryšavé vlasy a podla toho postupovala ďalej asi. Ale silnejší peroxid neviem no... ešte keby tam das olaplex alebo vitaplex aby ti to neznicilo ten vlas... je to riadny risk kazdopadne drzim palce 😄 potom napis ako to dopadlo

luciana656
autor
15. dec 2023

@natalymindo 😁😁 ďakujem moc pekne to je dobrý nápad s tým prameňom skúsim 😃.

nika_val
17. dec 2023

@luciana656 fuha 3x odfarbovať s 9% peroxidom je dosť sila
Nemáš ešte spalene vlasy?
A s čím si miešala ten peroxid?
Ja by som silnejši už určite nedávala.
Ono čierna farba sa sťahuje postupne, odfarbíš raz natonuješ na hnedo, po aspoň 1mesačnej pauze odfarbíš druhy raz keď to ryšavé natonuješ na ryšavo, zase pauza atd atd až kym nie si blond
A na to už pojde tá tyrkysová 🙂