Odfarbenie vlasov

17. okt 2023

Ahojte, chcela by som vediet hlavne vase skusenosti, pripadne ak je tu niekto, kto sa do toho vyzna. Roky si farbim vlasy na cerveno, moja farba je tmavsia hneda, cize ta cervena je skor tmavocervena. Teraz som vsak pochudla a chcela by som zmenu, nejaku bledohnedu alebo spinavy blond, avsak odfarbit tie cervene vlasy by bolo na dlhu trat. Najlepsie by bolo nechat ich vyrast, ale uz sediviem a neviem si to predstavit, chodit aj rok s takymi vlasmi. Je nejaka moznost ako postupne, kludne aj pomaly odfarbit uz farbene vlasy? Kadernicka by bola draha a tiez by to trvalo dlho, predokladam

rebrambora
17. okt 2023

Mam rovnaku skusenost, kadernicka to dala na jeden krat, hladala som ju ale mesiace a prisla pred tym o stovky, mozno aj tisic eur.
Cize najst si kadernika, ktory to vie, vyjde ta to do 150 Eur, mas svaty pokoj a neznicene vlasy

nicoletta98
17. okt 2023

Mala som tiež červené vlasy, je to veľmi silný pigment, podobne ako u čiernej farby.. tiež odporúčam kaderníčku, neriskovala by som doma

autor
17. okt 2023

Je az taky problem najst kadernicku ktora to spravi? 150 ste neznie az tak zle, aj ked asi zalezi kde. Neznicilo to vlasy velmi? Lebo ja ich nemam velmi huste, Este teraz som mala obdobie kedy mi ich vela vypadlo, tak sa bojim ze ich uz uplne dorazim