Odfarbenie hnedých vlasov na blond

smejko234
22. júl 2024

Ahojte ,chcem sa spýtať ,ma niekto skúsenosť s touto farbou na vlasy / zosvetľovačom? Svoje vlasy mam tmavo hnedé ,farbene a bojim sa to vyskusat

zara1996
22. júl 2024

@smejko234 neskúšaj to doma. Ja prechádzam zrovna zosvetlovaním z tmavo hnedej až čiernej na blond. 2 x som bola u kaderníčky a je to pomalý proces, ale určite šetrnejší ako skúšanie doma.

vyrovnanaosoba
22. júl 2024

@smejko234 no, budú ryšavé. Alebo s ryšavým nádychom.

zara1996
22. júl 2024

@vyrovnanaosoba presne tak

smejko234
autor
22. júl 2024

@zara1996 a keby si nafarbim len par prameňov na hlave?

zara1996
22. júl 2024

@smejko234 fuha 🙃 no ak máš odvahu… ja by som to neskúšala, nedopadne to dobre. Môžu byť kadejaké fľakaté, žlté, oranžové, neviem… nechceš to radšej nechať na kaderníčku?

henikap123
22. júl 2024

Tak ako píšu vyššie, chyti to nepekne. Ja mám blond vlasy a kúpila som si farbu blond na odrasty a tie mi chytilo na rysavo. A to mám odrasty špinavo blond čiže svetle. Na vlasoch nesetri ak nemusíš :(

danyelia
22. júl 2024

Doma neskúšaj, zničíš si vlasy a nakoniec aj tak skončíš u kaderníčky, aby Ti to napravila 🤷🏼‍♀️

nika_val
22. júl 2024

@smejko234
Keď si to dáš na celú hlavu budeš ryšavá celá.
+ toto jedno balenie ti nebude stačiť na to aby si plnohodnotné pokryla celú hlavu takže skončíš flakata
Keď si to dáš na iba zopár pramienkov budú tie ryšavé a asi aj flakate.
A k tomu všetkému vlasy budú extrémne vysušene ak nie aj úplne odpálené keďže do týchto odfarbovačov dávajú ten najsilnejší peroxid

monikkatt
22. júl 2024

@smejko234 ja som prave tento zosvetlovac pouzivala a je dobry.. lepsi ako ten dmkovy.
Ale prve zosvetlenie som absolvovala u kadernicky, ako pisu baby, pod dohladom 😀
Potom som si sama doma uz zosvetlovala na mnou pozadovanu farbu.

smejko234
autor
22. júl 2024

@zara1996 videla som na YouTube tutorial na presvetlenie vlasov od Dmka a tej pani to tak nádherne chytilo ze mam zrazu silnú potrebu to vyskusat 😂

nika_val
22. júl 2024

@smejko234 JEEEMINE 😱😱 práve som videla to video a moje kadernícke znalosti čo mám sa práve otriasli v základoch
To je taký blud celé to video!! S prepáčením totálny oj*b
A toto robia ti YouTube tvorcovia často že neukazujú vôbec realitu a ukážu niečo úplne iné.
Takže za:
1. Keby si to reálne nanáša tak ako to bolo ukázané v tom videu tak to má tak otrasné chytené, flakate
2. Nechytilo by jej to tak do blond mala by to ryšavé
3. To ako si to nanášala vôbec nezodpovedá tomu aký bol výsledok
Prosím ťa ak sa aj rozhodneš si tu farbu dať na vlasy, nerob to ako ako ona

lasona
23. júl 2024

Keby to bolo také jednoduché, tak by nebolo treba na to kaderníkov a dlhé sedenie u nich. Ak si chceš odpáliť vlasy , a mat chemlon na hlave kľudne. Aj v reklame dávajú kremy na pigmentové škvrny a myslíš si že to nich zmiznú? Cha....jasne ze nie....ale ľudia tomu veria

smejko234
autor
23. júl 2024

Och baby dakujem za rady 😉tak to radsej necham na kadernicku