Nový účes pre 24-ročnú maminu dvojičiek

moly09
4. aug 2022

Potrebujem radu od žien... pretože môj chlap mi povie rob si čo chceš...🤦
Myslíte si že pre 24 ročnú maminu 10 🌙 dvojičiek je tento účes fajn?
Mám vlasy po cca plecia ale su riedke po pôrode mi vypadla asi polovica hlavy 😅
Ide skôr o strih vzadu krátke a v predu dlhá ofina 😊 veľmi sa mi to páči
Bola by som vďačná ak by ste pridali foto tá ktorá ten strih ma ❤️

boldo87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ninusa221
4. aug 2022

Osobne by som az tak na kratko nesla na tej babe sa mi to pači. Či sa tebe bude hodit tento strih neviem nevidela som ta ale skus ved vlasy dorastu. Len si nedavaj tu farbu prosim😁

arianna25
4. aug 2022

Veľmi pekný účes, mala som podobný, kratší, potom som už nechala vlasy nárast. Potrebovala som zmenu a bavilo ma len chvíľu hrať sa s fénom, tuzidlami a lakom.

bajka16
4. aug 2022

Veľmi pekné. Keby mám odvahu tak si to hneď dam 😍

moly09
autor
4. aug 2022

Farbu nie tú si nechám svoju 😅 čiernu...ako vážim cca 63 kg som nižšia asi 160 CM ani neviem 😅 ...

moly09
autor
4. aug 2022

Moje vlasy sú katastrofa,chcela som si kúpiť vitamíny vlasimo ževraj to pomáha aj na hustotu a nechať si vlasy dlhé ale neviem sa rozhodnúť buď sa dám cvaknut alebo uvidím ako moje vlasy budú vyzerať

lalenka33
4. aug 2022

Účes je to pekný, ale neviem, či bude dobre vyzerať s riedkymi vlasmi. Kočka na fotke ich má krásne husté. Dobrá kaderníčka ti poradí.

sardinka32
4. aug 2022

Úces na fotke je pekný, nie síce môj vkus...ale problém je, že ak to nebude riadne upravene, bude to vyzerat uuuplne inak. Mas na to čas každý den?

moly09
autor
4. aug 2022

@sardinka32 no pri dvojičkách veru nie asi si viete predstaviť

moly09
autor
4. aug 2022

@lalenka33 ako riedke mám ale konce cca od polovice ...tie vlasy sú aj zničené preto rozmýšľam že ich dám dolu

moly09
autor
4. aug 2022

Tu je to isté len tuším kratšia ofina a rovné vlasy

lindous
4. aug 2022

Takto nastylované to vyzerá super, ale tiež by som sa bála toho, že čo každodenná úprava, hlavne teda pri riedkych vlasoch, kde ten objem - pri tomto účese podľa mňa dôležitý, aby tá ofina nevyzerala ako 3 chlpy - len tak nedostaneš... ale ak poznáš dobrú kaderníčku, ktorej veríš, že by toto zvládla dobre ostrihať, tak sa pri návšteve s ňou poraď, ona uvidí tvoje vlasy a bude ti vedieť lepšie povedať ako keď my tu hádame 😅

bajka16
4. aug 2022

Skús ísť na takúto zmenu pomaly. Vždy, keď ideš na moc krátko, tak skracuj postupne. Uvidíš ako sa budú tvoje vlasy správať a zvykneš si. Ja by som do toho išla kľudne, aj s riedkymi vlasmi. Ono aj vyžehlené to môže byť pekné. Vôbec nemusíš mať výbuch. Ja mám zas objem a nešla by som s mojimi vlasmi do tohoto, napríklad. Pretože sú husté a mala by som väčšiu hlavu. Takže vôbec nevadí, že ich máš riedke, práve naopak super, pretože skrátením ti tie vlasy vyskočia, na objeme ti iba pridajú.

moly09
autor
4. aug 2022

Už som bola na krátko viac krát ... väčšinu bob som si dávala 😊 lepšiu foto nemam

bajka16
4. aug 2022

@moly09 waau tebe sa to bude hodiť

moly09
autor
4. aug 2022

@bajka16 je to stará foto teraz mám už aj vrásky 😅🤦

bajka16
4. aug 2022

@moly09 nevadí určite si rovnako pekná. Na tento účes treba peknú tvár a tú máš 🤗

moly09
autor
4. aug 2022

@bajka16 ďakujem ❤️

mamamasama
5. aug 2022

Krásny účes

kp7333
5. aug 2022

@moly09 uces pekny, ale pri malych detoch neprakticky. pamatam si, ze som celu matersku nosila cop alebo drdol - deti mi vlasy tahali, ked boli na rukach a potom stale sa bolo treba zohybat, ci k detom, ci pri upratovani hraciek a vela casu som travila v kuchyni, takze bolo praktickejsie si vlasy vypnut.

elizabet173
5. aug 2022

@moly09 isla by som do toho, mas peknu tvar na tento uces, ked ti to nebude vyhovovat, nechas dorast, alebo ostrihas, ved to nie je na veky

alienkami
5. aug 2022

Podľa mňa pri malých deťoch je najlepšie mať buď vlasy dlhé do gumičky alebo celkom krátke. Polodlhé vyžadujú najviac starostlivosti. (Foto z netu)

alienkami
5. aug 2022

Prehrabnem rukami a idem.

zuzanka.zuzu
5. aug 2022

@alienkami iba ak take mala aj predtym alebo je to slobodna mama... lebo ak sa z dlhovlasej kocky-manzelky stane kratkovlasa mama-spolubyvajuca, tak sa chlapom ani necudujem ze sa zrazu cuduju kde sa ocitli a nepaci sa im tam 🙊

alienkami
5. aug 2022

@zuzanka.zuzu jasné, z vlasov po zadok by do takého účesu neskákala, ale z vlasov po ramená (navyše ak mala aj predtým kratší bob), to nie je až taká drastická zmena.