Notino - fejky

dominikamacakova
8. sep 2024

Myslíte, že na notino predávajú aj fejkové šampóny?

biba_18
8. sep 2024

nie

koniarova
8. sep 2024

Nie

stanulienkat
8. sep 2024

Na Notine nepredavaju nic fejkove. Je tu uz 1267 rem o tom.

marusiao
8. sep 2024

Nie

mamamasama
8. sep 2024

@stanulienkat povedala by som, že je tu milion tem o tom, ze tam prave fejky su

stanulienkat
8. sep 2024

@mamamasama Ja si myslím, že sú to len rozširujúce sa fámy nikdy nepotvrdené. Kupujem odtial roky rokuce čokoľvek, nikdy sa mi nestalo, že by som mala niečo zlé. Raz to podľa mňa niekto vypustil do éteru a potom každý už len pritakáva bez osobných skúsenosti.

mk1111111111
8. sep 2024

Ja som kupila asi 2x a nikdy nebola vona, ako original. Ak si niekto kupil, to co este nepouzival v originale, mozno ani nevie, ze to ma vonat inak a ako dlho.
A potvrdilo mi to x znamych, ci vzdy kupovali len originalne vyrobky.
Je pravda, ze ak kupis napr.vo Fann, tak to stoji viac, ale voni to tak, ako ma. Roky pouzivam aj rovnaku vonu, dostala som ju z Notina a veru skoncila na wc, ako osviezovac vzduchu

misiak7777
8. sep 2024

@mk1111111111 a kontrolovala si pravosť cez čiarový kód?

mk1111111111
8. sep 2024

@misiak7777 to mi netreba, roky pouzivam ten parfem, vzdy vonia rovnako, okrem notina, este aj zostatok vone po vyprchani je iny

hellionka
8. sep 2024

nie … ani šampóny, ani vôňe, ani kozmetiku

misiak7777
8. sep 2024

@mk1111111111 nepredávajú sa tam fejky, preto sa pýtam 🙂 áno, niektoré môžu byť kvalitou horšie. Najkvalitnejšie apropo nekupis vo fann, ale priamo u výrobcu

luccija
8. sep 2024

@dominikamacakova jasné majú milión druhov tovaru a všetko fejk.Cez ruže, vône do bytu atď...mám voňavky z free shopu, Fann aj z Notina z iných slovenských e shopov ani jeden nie je fejk.

dominikamacakova
autor
8. sep 2024

@stanulienkat
@mk1111111111
@misiak7777 Chcem si kúpiť šampón, ktorý majú akýsi lacný oproti ostatným e-shopom a zvláštne recenzie. Niekto ho vychváli do nebies a druhý nechápe aký shit si objednal. Jedna vraj ten šampón vyhodila do koša. (Samozrejme chápem, že nie každému musí šampón sedieť, stáva sa) Tak preto mi napadlo či to nie je fejk a spomenula som si aj na túto diskusiu kde som sa sama zapojila https://www.modrykonik.sk/forum/kozmeticke-produkty-a-sluzby/fake-z-notina-alebo-len-stary-make-up-2/

misiak7777
8. sep 2024

@dominikamacakova poďme na to logicky. Gigant v niekoľkých krajinách vozí po kamiónoch fejky, mlčí colná správa, mlčí daňový úrad, mlčia výrobcovia...😃😃
Ako to že je šampón drahý neznamená že sadne každej babe, veď to je normálna vec 🙂

mk1111111111
8. sep 2024

@dominikamacakova sampon nie je problem, to by malo byt ok

mk1111111111
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
domiklik
8. sep 2024

@mk1111111111 ten parfém je na 💩 pretože je starý, nie preto, ze je to fejk

lakebabe
8. sep 2024

@dominikamacakova sampon bude v pohode, k parfemom sa radšej nevyjadrujem. Par na skúšku kedysi, po dlhej dobe teraz v zime pánsky ďalší a otras .
Keď mám raz vedľa seba na poličke dva rovnaké parfumy, jeden z Fann, druhý z Notina a ten druhý vyslovene smrdí a nevydrží, tak ma nikto nepresvedčí, že to je jedno a to isté. Parfumy už iba v kamennej parfumerii
Sampon ale bude v pohode, šampóny ztade mam nejaké a nič im nie je.

lizatko1009
8. sep 2024

@dominikamacakova raz mali famu s olaplexom, predavali fejky a parfem nevonia ako ma, taka druha, tretia trieda

katarinaba
8. sep 2024

Mam parfem z Notina. Kedze konci, kvoli cene mi kamarat objednal zo zahranicia. Su uplne totozne. Aj predtym som odtial mala a nikdy som nemala problem.
Viem, ze Chanel sa s nimi sudi aby prezradili dodavatela ich parfemov, kedze nemaju licenciu s nimi. A teda vobec ich firma neobvinila z fejkov. Je mozne, ze skupuju od inych stare zasoby, ale pochybujem, ze za tie roky by sa vyrobne giganty neohradili a nezalovali ich za predaj fejkov a zneuzivanie ich mena.

tim23
8. sep 2024

Ja viem tak, že to nie sú fejky. Sú to normálne originálne veci ale sú staré. Preto sa predávajú za také ceny

nika_val
8. sep 2024

@dominikamacakova
Ja sa prikláňam k tomu že Notino má fake produkty
Čo za šampón to je ?

inaemre
9. sep 2024

Tie parfemy niesu fejky ale su stare a zle skladovane.
Zacnu smrdiet, lebo sa pokazia chvilu po otvoreni. Aldbo uz su pokazene ked pridu.

damiana2222
9. sep 2024

@dominikamacakova nie fejky ale vône ktoré prešli aziou alebo činou..to znamena že nemusia byť takej kvality..

wintery
9. sep 2024

Áno, aj ja som počula tak, že tie parfémy sú zo starých skladových zásob a preto je tá cena nižšia.

lawinia
9. sep 2024

Kupujem tam bežné výrobky, parfémy jedine vo Fann alebo Douglas.

martina2ve
9. sep 2024

Nie nepredavaju sa tam fejky, co viem, zacalo sa to sirit od doby internetoveho obchodu, kamenne predajne stratili kopu zakaznikov ktory zacali nakupovat cez eshopy, lacnejsie tie iste vyrobky. A v tej dobe niekto vypustil ze su to urcite fejky a ludia "ako ovce" tomu veria dodnes...

Ked je parfem na prd, bude stary alebo zle skladovany.. aj mne sa to stalo s parfemom ktory uz nikto nepredaval len notino a zistila som ze uz ani nebol dobry.... ale to sa moze stat aj v predajni kde je teplo a svietia nenonove svetla cele dni nato.
Pekny den

vanilkovazmrzka
9. sep 2024

Ked chcu legalne fungovat na sk trhu nesmu predavat fejky. Takze nie nie su to fejky.

vanilkovazmrzka
9. sep 2024

@inaemre v zivote sa mi nestalo ze by parfem z notina bol pokazeny alebo ze by zacal smrdiet. Jedine co mozno vytknut je ze maju slabsiu vydrz az su skutocne starsieho data.

inaemre
10. sep 2024

@vanilkovazmrzka tak si kup original z parfumerie a hned ucitis rozdiel.