Notino, Douglas

evinna82
19. máj 2024

Chcela by som Váš názor,parfumy som si stále kupovala v predajniach,krásne volali dlho vydržali.Skusila som objednať od Notino,aj od Douglas,cenovo su lacnejší, ale mala som pocit že nevonali tak intenzívne ako keby nebol originál.Má niekto skúsenost s Notino alebo Douglas?

butterflyeffect
19. máj 2024

@evinna82 v dougles normalne original vona intenzivna ale kupovala som v predajni

gabika0825
19. máj 2024

@evinna82 no notino malo zopár káuz že predáva znacky výrobcov, s ktorými nemá zmluvu o predaji. Ja moc od nich neobjednavam, ale ak som aj objednala tak bol tovar v poriadku. Čítala som však že predávajú nariedene parfemy, resp. Fake, lebo nemajú takú intenzitu ako tie čo kúpiš napríklad v marrionaud a v podobných parfumeriach. Čo sa týka douglasu, tam by to mali byt všetko originály

sima338
19. máj 2024

Douglas za mna ok

zuzanka911
19. máj 2024

Douglas cez net za mňa super

stanulienkat
19. máj 2024

Notino su originaly. Douglas je nenormalne predrazeny.

cindy22
20. máj 2024

@evinna82 drahšie značky z notina zásadne neobjednavam, keby nahodou🙂
Vždy douglas alebo marionnaud, su tam často zľavy, treba to sledovať.

lakebabe
20. máj 2024

@evinna82 z notina za mňa katastrofa, kedysi som objednávala parfumy absolútne žiadna vydrz oproti tým ,co som mala z kamennej parfumerky a vonali úplne inak. Po pár rokoch ma presviedcali , že tam sú originály, tak tieto Vianoce si ztade muž objednal Gucci , co používa bežne a katastrofa , výdrž oproti tomu z fann žiadna a vonia po alkohole. A to bol parfém nie toaletka. Takže notino parfumy nie, objednávam ztade kozmetiku a stačí.
Ale Douglas ma originály úplne všetko je to ako fann za mňa radšej príplatim a viem co mi príde.