Niečo dobré proti lupinám

kika1603
4. jún 2024

Ahojte, prosím poraďte mi niečo dobré na lupiny 😕používam levanduľový šampón od Iny, prírodný kondicionér. Bohužiaľ si vlasy musím žehliť, ale používam aj tepelnú ochranu. V nedeľu som si dala tonic od dixi na lupiny a mám pocit že ešte horšie.

thirstymonk
4. jún 2024

@kika1603 Napíšem ti ako niekto, kto mal lupiny celý život. Píšem, že mal, lebo už rok nemám. Moja nová barborka (barberka) mi poradila šampúch s ichtamolom. https://www.biokrasa.sk/vlasy/sampony/sampuch-s...

Som tu ešte krátko, ale môžeš mi veriť, že všetkými bio-eko produktami z duše pohrdam, lebo ich považujem za placebo, fejk, alebo že proste nemajú účinok ako poriadna chémia (ja som skrachovaný chemik. Aspartám, sacharín, to je moj vitamín). Povedal som si, že 4,50€, či koľko to stojí nie je zas neviem aký peniaz a tak som to teda skúsil. Od toho dňa nemám v hlave ani jedinú lupinu. Používam to už vyše roka 2-3 krát týždenne. Akože fakt. Ak by ti tu hocijaka bio-eko matka radila tento šampúch, tak by som tomu neveril ani ja. Ale radím ti to ja - odporca takýchto vecí. Toto fakt funguje!!!

nikasmile
4. jún 2024

Vichy dercos

thirstymonk
4. jún 2024

@kika1603 Ešte doplnim, že všetky tieto šaumy, headšolders a garniere a podobne komerčne šampony mi situaciu ešte viac zhoršovali.

amynka3110
4. jún 2024

Za mňa jednoznačne Nizoral šampón z lekárne.Je síce drahší ale oplatí sa vyskúšať.

kris_tin257
4. jún 2024

Jedine Nizoral, skúšala som asi všetky značky z lekárne, dercos Vichy bol napríklad dobrý ale po čase prestal účinkovať, vždy keď sa lupiny objavia kupujem nizoral a ten to rýchlo vždy vyrieši

marcellka32
5. jún 2024

Nizoral

pusinka_1
5. jún 2024

@kika1603 ahoj ja používam Garnier Fructis... Neviem či ti to pomôže... Ale ja som mala lupiny a pomohlo už nemám. Mala som takže ešte naozaj veľké aj hlava z nich svrbela a šampón používam stále, aj keď už lupiny nemám, aby som ich náhodou nedostala...

pusinka_1
5. jún 2024

@pusinka_1 taký ten proti lupinam s extraktom zo zeleného čaju

majuskabobi
6. jún 2024

Ak sa mozem pridat do diskusie,mne nizoral hrozne vysusa vlasy,a zase dercos pomaha tak na 20%,lupiny nie a nie zmiznut🫣

laurika999
9. jún 2024

@kika1603 Najlepší je Nizoral.