Nie je vám ženy ľúto platiť si každý mesiac manikúru?

11. máj 2024

Stojí to za to? Premýšľam nad týmto ako to maju ostatne ženy 😄
Ako často chodíte a kolko platíte za manikúru? 😄
No hate, mna to len zaujima 😄

xsimonkax
11. máj 2024

Nikdy neľutuj čo si urobila, ľutuj iba to, čo si neurobila 😉

autor
11. máj 2024

Pytam sa lebo nikdy som na mani nechodila. Vždy mi to prišlo ako vyhodené peniaze ale rozmyslam že možno to stojí za ten dobrý pocit pekne upravených nechtov 😄😄😄🫶 to je len babska dilema, dufam to nikto nezoberie ako nejaký útok 😄😂🫶

cimage
11. máj 2024

Ja osobne nechodim na manikuru, ale urcite by mi bolo viac luto dat peniaze za cigarety a alkohol.

lonely66
11. máj 2024

nechodím na takéto veci. nechty ma naučila strihať ešte moja mama, keď som bola dieťa. zabrúsiť si ich viem tiež. neohrýzam si ich a mám ich zdravé. nevidím dôvod przniť si ich nejakou nalepenou umelinou 😉

lukbe
11. máj 2024

@cimage ja som bola asi 2x. Keď som videla, ako sa to robí, ako ten necht musia obrusiť, ako sa tým pádom ničí, povedala som si, že stačilo.

taminka1986
11. máj 2024

Ja chodim na gelove nechty kazde 2tyzdne. Milujem ten pocit ked mam krasne nechty nonstop

autor
11. máj 2024

@taminka1986 a kolko platíte?

pamelalea
11. máj 2024

Ja chodím každé tri týždne a je to super pocit. Peniaze si zarábam sama nikto ma nedotuje a mam ľutovať 25€ ? Urcite nie 😊 Nechty mam pekne upravené tak isto sa starám aj o pleť vlasy atd. Ja ti to veľmi odporúčam. Skús raz a uvidis sama či ti to za to bude stat. Ja si už neviem predstaviť že v robote by som bola bez nechtov mala by som pocit “neupravených” a lakovanie je hlúposť. Ani nie pár dni a už sa lak lupe. Za mna super

sandra811
11. máj 2024

Nie je mi to ľúto 😊 pravidelne manikúra a kozmetika, je to čas len pre mňa, úplne tam vypnem. Vždy sa teším na tieto “moje veci”😊

sima338
11. máj 2024

vôbec, mám rada peknú manikúru a chodím každý cca. mesiac

sima234
11. máj 2024

Nechty si robím sama.

taminka1986
11. máj 2024

Platim 25e cca

brrunetkaa
11. máj 2024

Ja chodievam na gél lak cca každé 3 týždne a platím 29€. Nie je mi to ľúto, lebo mám stále pekne upravené nechty. Dávam si vždy jemne odtiene skôr elegantne nič výstredné… keď prestanem, tak mám svoje úplne normálne nie zničené. Základ je vybrať si kvalitny salón.

k_a_j_k_a
11. máj 2024

Chodím už 8 rokov. Ľúto mi tie peniaze nie je. Oddýchnem si tam 🫢. A to mám záhradu, čiže pravidelne ruky v hline. Potom len umyjem, vydrátkujem a moje ruky sú zase reprezentatívne 🙂

autor
11. máj 2024

Presneeeeee ženské toto… ten pocit musí byt super.. aj zdvihne sebavedomie určite !!

candii
11. máj 2024

Jasné že mi je ľúto každý mesiac vycalivat 25€ 😁 preto si ich robím sama .. kúpim gél za 12€ a vydrzi má rok

autor
11. máj 2024

@candii normalne máte aj lampu všetko? Ale to ste asi zručná … ja rovnú čiaru nenakreslím, nieto si spraviť nechty na pravej ruke 😂😂😂😂😂😂

candii
11. máj 2024

@lukbe zničia ti ich len tie manikerky, ktoré to nevedia robiť. Prírodný necht sa nebrusi ani nepilnikuje a správnou technikou sa vôbec nezničí. Treba nájsť len kvalitnú manikerku.

taynee
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
evcagabi
11. máj 2024

Keby mam skarede nechty, urcite by som chodila a luto by mi to nebolo. Som vsak stastna, ze si nechty kupovat nemusim 😁

lakebabe
11. máj 2024

Nikdy mi nebolo ľúto peňazí co som dala do seba, chodím každé dva týždne mihalnice, kozmeticka, pravidelne na vlasy a to sú úplne inde sumy ako mani.
Nechty som si dávala robiť 10 rokov každé dvá týždne posledný rok a pol so robím gélové sama z praktických dôvodov že som sa sťahovala a bol problém nájsť novú nechtarku
Milujem pocit pekných nechtov bez starosti

candii
11. máj 2024

Áno. Mám všetko .. všetko sa dá naučiť. Takto si ich robím už 3 roky

1ryba
11. máj 2024

Chodím príležitostne. Keď idem na dovolenku k moru, keď idem na nejakú veľkú oslavu a pod. V lete musím mať upravené nechty na nohách, to je základ pre mňa. Ale chodím iba na gellak na krátke nechty. Umelé drápy by som nezniesla. A podľa mňa to je už out. Platím do 30 eur.

hipuska
11. máj 2024

@1ryba koľko vydrží gél.lak?

autor
11. máj 2024

@candii a kolko vydržia v top stave? Akú lampu používate? A laky? Som na materskej, možno by som sa o to začala viac zaujímať 😄
Je pravda že treba dať najskor podkladovy lak a potom až farbu aby to držalo? Kľudne keď sa budete nudiť môžete odfotiť lampu a laky 😄 a aký je postup? 😂 viem mnoho otázok, prepáčte 😄😄😄

matkahelka
11. máj 2024

a preco by mi to malo byt luto? ze sa mi nechce lakovat nechty kazdy treti den? ja chodim na mani kazde 3 tyz.a na pedi kazdych 6 tyz.

candii
11. máj 2024

Na Aspire som si kúpila sadu. Ak chces o tom pokecat napíš mi IP

matkahelka
11. máj 2024

@evcagabi prezradim ti tajomstvo: zeny nechodia na mani kvoli tvaru nechtov, ale kvoli trvacnosti farby.

lindous
11. máj 2024

Ja chodím každé 3-4 týždne a každý druhýkrát aj pedi… keby som na to nemala, tak nejdem, nepovažujem to za nevyhnutnosť a keby som musela začať viac šetriť, toto by bola určite prvá položka z mesačného rozpočtu, ktorú by som škrtla… no keď môžem, doprajem si to rada a radšej ušetrím inde, napríklad si dobre rozmyslím či kúpiť alebo nekúpiť nové šaty 😅

nikha2809
11. máj 2024

Absolútne mi nieje ľúto tých 30€ raz za mesiac.Lebo to chcem a páči sa mi to.Je mi ľúto penzi čo dávam na maste na psoriázu keďže poisťovňa nič z toho neprepláca, akokeby som sa ja rozhodla že tu psoriázu budem mať.