Nevydarená laminácia obočia - prečo mi nedrží?

10. nov 2023

Ahoj. Bola som vcera v salone na laminaciu obocia. Po dokonceni som bola zhrozena, bolo to na mna extra hrube, doma som si dotrhala chlpky zo spodnej strany, dalo sa na to pozerat. Ale nic ine som s tym nerobila. Neumyvala, neodlicovala. Dnes uz mam obocie v povodnom stave podla mna, ked ho precesem, nic nedrzi. Ako sa spravali vase chlpky po laminacii? Nejak stvrdli alebo ako by to malo vyzerat? Na mna to asi nema ziaden efekt 😪😪😪😪

melanta
10. nov 2023

Prečo si to hneď nereklamovala u kozmetičky a namiesto toho si trhala obočie doma? Veď aj služby možno reklamovať.

lizatko1009
10. nov 2023

Chlpky po laminacii sú "makke" poddajne, preceses si do požadovaného tvaru

lasona
10. nov 2023

Na niektoré obočia to proste nie je. A bud rada ze ti obocie neskuceravilo. Už som aj to videla, že ostali chĺpky ako drôty kučeravé stat. Je to v podstate trvala...chemia

nevenka
10. nov 2023

@lasona Boze, ja mam prirodzene kucerave obocie, to je zazitok s tym zit fakt. 😅

autor
10. nov 2023

@lizatko1009
Mne to vobec nejde vycesat 😏 mozno mam dlhe chlpky, preto to nedrzi? Ach.

lizatko1009
10. nov 2023

Vieš mi poslať foto?

autor
10. nov 2023

@lizatko1009 pripinam vcera a dnes (vcerajsia foto je spod lampy vonku, ospravedlnujem sa). Vytrhala som si spodne chlpky este ked to stalo dohora pekne, bolo tensie ale vycesane. Dnes je opat take, ako som zvykla ma a nestoji vobec pekne, ako vidim vsade na internete☹ co som urobila zle? Neumyla som ho vodou ani nicim inym, nic som s tym nerobola, iba som ho vytrhala, ale to mi ho trhala trosku aj ona na zaver - nechala som si ho uplne dorast, aby som jej ulahcila pracu a mala som co najlepsi tvar, ale ona to obocie ucesala a zdola nepretrhala, vpredu neskratila, neviem, co s tym.... 30€ v kosi vsak?

autor
11. nov 2023

Nahodou niekto?🙂