Nepáči sa mi moje tetovanie

smauel
9. júl 2024

Ahoj mám včera mi kamarátka spravila moje prvé tetovanie na stehno z tou ihlou...nezatlacala mi to veľmi dnu a nepáči sa mi to...Čo robiť aby to vybledlo alebo by mi to nejako zmizlo?

pribinak
9. júl 2024

@smauel smola …..

stellarstar
9. júl 2024

@smauel dúfam že toto je len žart 🙈🙊🤦‍♀️

ivik4
9. júl 2024

Nezatlacala Ti to velmi dnu ? Co ?
Ja mam niekolko tetovani , jedno je tiez na stehne, obrovske ale velmi Ti aj tak nerozumiem.
A k tomu ze sa Ti nepaci, snad si videla ake ho budes mat
Ked sa nepaci tak ozaj smola, vies si ho dat jedine odstranit

limoncino
9. júl 2024

Že čo Ti nerobila? Nerozumiem, čo chces povedať. No, to je tak, keď nad niečím, či budeš mať celý život nerozmýšľas, ja som nad každým jedným premýšľala rok, iba jedno mám také viac impulzívne, rozumej tri mesiace.

tinqua
9. júl 2024

@smauel laser 😊 garážové roboty sú tak na 5+ sedení...alebo keď sa ti to fajne zapáli a zahnisá tak zvykne miestami farba vypadať...nakoľko to robila len včera ani táto varianta ešte nie je stratená✌️

babulkomale
9. júl 2024

@smauel ani mne sa nepáči 😃 no, možno jedno z tých stoviek čo som videla.

dzescebuly
9. júl 2024

@smauel daj foto

smauel
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
patus_2
9. júl 2024

@smauel akou ihlou ti kamarátka robila tetovanie? Mala aspoň základné vybavenie, či len ihlu a kadejaky atrament? Máš 2 možnosti, buď si to dáš pretetovať alebo pôjdeš na laser. Ale ani tam nieje výsledok zaručený.

egonsk
9. júl 2024

@smauel napudruj si to dermacolom ako niektore zenske tvar, ked nechcu aby bolo vidiet, ze maju pekne pehy a chcu vyzerat tuctovo 😉😋 ... len pozor na stekance potu v tomto teple 😁😅

guliver19
9. júl 2024

@smauel dve blbky😀

sisska96
10. júl 2024

Tak prúser

stellariaaquatica
10. júl 2024

@smauel ukáž foto, možno ti viem poradiť

cheko
17. júl 2024

Daj si to pre tetovať

seepferdchen
15. aug 2024

Nechaj si to teraz tak, pretetovanie si sakramentsky dobre premysli, aby ti neostala na danom mieste jedna obrovska machula. Lebo moze sa stat ze jedno zle budes prekryvat dalsim zlym atd. Stalo sa. Neviem, kde ho mas, ake je velke. Ja by som si vyzistovala, kde to vedia odstranit, ak je male isla by som skor tym smerom. Ak ho nemas hlboko, mozno by ti to aj pekne zislo. Len 2x meraj a raz rez, viem, ze boli v minulosti metody z ktorych ostavali keloidne jazvy. A hlavne si teraz uz nic nedavaj.

juliacenc
15. aug 2024

Presne kvoli tomu by som si tetovanie nikdy nedala