Nepáči sa mi farba vlasov

24. máj 2023

Práve som sa vrátila od kadernícky a farba ktorú mi dala sa mi nepáči...A necítim sa v nej dobre. Keby som si zajtra dala tmavší farbu myslíte že mi to chytí? Teraz mam medenu... Zajtra by som si dala tmavohnedu...

stanulienkat
24. máj 2023

Podľa mňa farbenie vlasy zaťažuje. Daj tomu pár dní, alebo týždňov, pretože tá farba ešte zmení odtieň popritom, ako si ich budeš umývať. Medený odtieň je pekný.

autor
24. máj 2023

@stanulienkat nemám čas.. Ideme na svadbu v sobotu.. A myslím ze sa farba nehodí ani ku zlatým doplnkom a šatám co mam. Je to rušivé.

divokykonik
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lovatko
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
stellarstar
24. máj 2023

Farba vlasov sa ti nehodí k doplnkom??

autor
24. máj 2023

@stellarstar nehodí sa k celkovému konečnému outfitu.

autor
24. máj 2023

Kukajte..

lilianka28
24. máj 2023

Tak toto nie je medená farba. Aspoň podľa fotky.
Podľa mňa to máš celkom dobre. Čakala som horšie.

stellarstar
24. máj 2023

Máš to tak dobre, keď si teraz dáš inú farbu môžeš mať zas iný výsledok a budeš mať po oslave na svadbe. U kaderníčky si si to nevšimla? Ak áno mohla si jej to povedať. Máš 2 možnosti bud to tak nechať alebo chod k nej naspäť

syslik81
24. máj 2023

odpalis si vlasy a budes plakat ..skor chod ku kadernicke a skusit len neaky preliv

stanulienkat
24. máj 2023

To fakt nie je medena. Ale nie je zla.

h2
24. máj 2023

Možno len nie si zvyknutá. Máš to fajn, ja by som na tvojom mieste nevymýšľala, lebo to dopadne ešte horšie a z tmavej už svetlú len tak ľahko neurobíš. Ak to nie je tvoja vlastná svadba, nikto nebude riešiť, či sa ti vlasy hodia k farbe doplnkov. Hlavne si nedávaj tmavohnedú farbu. Nebudeš mať po nej tmavohnedé vlasy, ale čierne. A keď píšem čierne, tak tým myslím ČIERNE.

romikk22
24. máj 2023

No ja som takto experimentovala veľa X aj po kadernícke ak sa mi farba nepáčila dala som si na falsi deň tmavsiu aby mi to zakrylo chytilo a nič ss mi nestalo ani vlasy mi nevypadá, nepoškodili sa ani nič podobe a opakujem niekoľko x som to tak spravila ..hovorím za seba ..keby som to ja mala takto tak ja sa hneď prefarbim doma

mk1111111111
24. máj 2023

Skus nejaky tmavsi sampon u kadernicky, farbu radsej az neskor

autor
25. máj 2023

Tak experiment dopadol celkom dobre. Som spokojnejšia.Ďakujem za rady.

h2
25. máj 2023

Čiže si sa nafarbila na tmavo? Nedáš fotku?

autor
25. máj 2023
h2
25. máj 2023

Lepšie. 👍