Nedržia mi mihalnice - objem

8. apr 2024

dobrý deň ja som už zúfala vážne už som skúšala veľa špirál ale nechápem tomu netočím si riasy nerobím nič mám ich aj dosť dlhé pekne držia objem len chvíľku aj to pri nanesení špiráli ale potom už nie nejaký hack trick na to nemáte? ďakujem

pleby
8. apr 2024

Zrejme máš mastnejšie lôžko, ja by som skúsila dobre odmastiť pred líčením a možno prepúdrovať.

autor
8. apr 2024

@pleby a čím odmastiť konretne? nikdy som o tom nepočula ďakujem

gabika0825
8. apr 2024

Skús keď tak ísť na lashlift aj s farbenim a nemusíš používať špirálu vôbec a vydrzi to niekoľko týždňov. Ja som mávala rovnaké problémy so spiralami, linkami a tienmi na oči a vyriešila som to predĺžením mihalnic, už chodím 4r. A som veľmi spokojná. Ale lashlift je super alternatíva ak chceš iba zvýrazniť mihalnice.

pleby
8. apr 2024

Skúsila by som nejakú odličovaciu kozmetiku, ale nie dvojfázovú, ani na báze oleja. Moja dcéra si odličuje micelárnou vodou napr. tiež je riasenka neržala.
ale súhlasím aj s
@gabika0825 lashlift je super, tiež farbenie.
Ja mam tiež umelé, ale ja som si dávala objemové, lebo svoje mám nič moc.tiež chodím 3 roky a 100% spokojnosť.

candii
8. apr 2024

Kliestiky vyskusaj na vytočené mihalnic a mascaru sky hight od Maybelline

autor
8. apr 2024

@candii a tie klieštiky ono to vážne funguje? nespadnú potom?

candii
8. apr 2024

Áno áno pekne ti to vytočí

joe_mamma
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
candii
8. apr 2024

@joe_mamma lepidlo na nechty dať na mihalnice ? 😁 Tebe asi zrak nie je vzácny že?