Nechty u Vietnamcov

inka1826
30. júl 2024

Prosím vás chcela by som sa opýtať aký mate nazor na nechty od vietnamcov nuž chcela by som ísť prvý krát na gélové nechty ale v blízkosti nemám žiadnu nechtárku iba vietnamský salón počula som rozne recenziie takže neviem či mám ísť do toho konkretny nazov salonu o ktorom uvažujem ze ho navstivim je venus nails v žiari nad hronom za skúsenosti vopred dakujeem

annmari
30. júl 2024

@inka1826 kolegyňa chodí a je maximálne spokojná. Má to cca za hodinu spravené a cena okolo 25€ mi naposledy vravela. Ja chodím do slovenského salónu. Strávim tam cca 2 až 2,5 hodiny, platím za doplnenie 37€ (Košice). Ale popravde rozdiel vidieť neskutočný v kvalite, dizajne, tvare. Možno kolegyňa nemá šťastie na šikovnú pani ale ja by som isto k Vietnamcom nešla, keď vidím, aké nechty nosí ona a aké ja.

lenuska9999
30. júl 2024

@inka1826 ja chodím u nás tiež k Vietnamcom. Tu majú neskutočne peknú prácu a platím tiež okolo 25€. Čítala som tiež veľa diskusii, kde ľudia tvrdili, že sú špinaví a že tam dostali rôzne plesne. No u nás vyberajú nástroje zo sterilizacky a otvárajú nový sacok s nástrojmi predomnou .. asi ide o to , na aký Salon natrafis

beasy
30. júl 2024

@inka1826 je to rôzne bola som na nechtoch asi 3-4 razy a prva skusenost katastrofa, vietnamka ale robi sukromne individualne, hrube nechty, nedrzali dobre po styku s vodou sa totalne odliačili a musela som si ich bolestivo odstranit, poskodili sa mi cele lozka a davala som to dokopy asi pol roka, druha a tretia skusenost v salone kde ich bolo viac len gelakryl, velmi pekna praca, pohodlne, elegantne, vydrzali krasne 🙂 cize musis si zistit recenzie kde ako robia, su aj sikovne ale aj tie menej

patrisaa
30. júl 2024

Za mňa nie. Plesne, prebrúsené nechty, hrubá vrstva akrylu/gélu, bolestivá manikúra (kožičky vystrihané do krvi), materiál používajú šmejd z Číny.

miiichaelaaa
31. júl 2024

Ja som bola prvýkrát minulý týždeň. Objednala som sa ani neviem ku komu, potrebovala som narýchlo termín. Za morkú pedikúru a géllak som platila 22€. Odchádzala som spokojná. Keď som vošla do dverí, ostala som v šoku, že to robia Vietnamci ale šikovne spravili 😉 čiže asi záleží individuálne od človeka.

mirithia
1. aug 2024

@inka1826 bola som na nechty v Tescu ZH. Každý nechet inej dĺžky a tvaru. Strašné. A to si nechcem si ani predstaviť čo za prípravky tam používajú. Cena 15 eur. Predtým som bola na Pod Vrskoch, nie u Vietnamcov. Nechty nič moc 40 eur....

sense
1. aug 2024

Ja som bola raz ale na pedikúra, lebo moja kozmetická nemala voľný termín. Lak síce vydržal ale už by som tam nešla pretože sa mi na dvoch nechtoch zapálili lozko. Zaplatila som 30 e, radšej Zaplatim 15e viac a všetko v poriadku

kate9999
1. aug 2024

@inka1826
@patrisaa Presne nikdy viac

simonettav
1. aug 2024

@inka1826 Bola som vo Venus, len v inom meste, išla som len na manikúru. Bála som sa toho, ale potrebovala som ju súrne spraviť, tak som skúsila… doslova dotrhaná nechtová kožička, dezinfekciu nepoznajú ani pred, ani po, že mi nedala dole poriadne predošlý lak bolo už nepodstatné.. vśetko hotové za 15 min. Možno pracujú rýchlo, možno vedia aj pekne vymalovať, ale ja by som tam nešla už nikdy… radšej budem mať o niečo menej pekné nechty, ale určite nie plesnivé. 😄 O jazykovej bariére ani nehovorím, nerozumeli skoro ničomu, ale aspoň sa na všetkom usmievala.

dominikamacakova
1. aug 2024

Minule som tam bola za kamoškou keď jej robili nechty a to bol taký chemický smrad, že nie ďakujem, nikdy v živote. Ja som tam nemohla vydržať ani desať minút. Nechcem vidieť tie nechtárky za desať rokov... Radšej by som mala ohryzené nechty ako toto...
Ale inak nechty jej urobila pekné

lakebabe
1. aug 2024

@inka1826 nie je Vietnamec ako Vietnamec chodila som k nim kedysi dlhé roky v rôznych mestách, jeden urobil super, druhy nanič aj keď išlo o rovnaký salón. Niekde robili akrylom a niekde len gel. Ale musim povedať, že nechty som nemala zničené nikdy, ani zabince ani pleseň.
Ani slovenská nechtarka nie je garancia kvality už som mala nechty aj od kvalitnej také ze nič nedrzali, stiepili sa. Teraz si robím už tretí rok sama a mam pokoj.

Vyskúšaj uvidíš