Naozaj dobrá napodobenina parfumu

suzy2508
Včera o 05:45

Ahojte, nakoľko som na RD a nepotrebné výdavky sa snažím škrtať, potešil by ma tip na naozaj dobrú stránku, kde sa dá kúpiť fajn napodobenina parfumu. Skúšala som krasnevone, absolútne ich už necítim po nastriekaní a mám dojem, že mi vydrží tak pol hodinu. Do originálu sa mi veľmi po pravde ísť nechce, keď vidím tie ceny a rada točím aspoň 2 parfumy a mám problém minúť vždy len jeden, keďže rada voniam každý deň inak. Ďakujem za tip, snáď také niečo vôbec je 😁

teletubbies
Včera o 05:49

@suzy2508 parizske.sk

sante81
Včera o 05:56
azzflo
Včera o 06:00

nehladaj napodobeniny, najdi si proste lacnejsiu vonu - napriklad Zara ma niektore naozaj krasne s dlhou vydrzou za par eur

ibrunova
Včera o 06:01

Vraj v DM La Rive

surama
Včera o 06:02

@suzy2508 Aj parfen.sk ma super. Vonaju rovnako ako originaly.

suzy2508
autor
Včera o 06:03

@azzflo aj nad týmto som presne rozmýšľala. Mala som kedysi srdcovku Boucheron, tá je za fajn cenu aj originál, ale ja som sucker na voňavky, zapiští mi srdco a zacnie sa mi za Mademoiselle, Libre a hneď ma aj opustí nálada na Zaru. Mimo iné nemám ani Zaru blízko, že by som si vyskúšala.

bublinka1426
Včera o 06:32

@sante81 toto idem hned skusat. naozaj vonaju podobne ako original?

bublinka1426
Včera o 06:35

@teletubbies
@sante81 vonda aj vydrzi?

lizatko1009
Včera o 06:47

Ja som "parfumova lejdy" a dala som sancu aj parizskym, nahovorila ma kamaratka a tie paarfemy citit 5 minut, a všetky tie spomenute vonaju 5-10 minut, za mna zbytocne vyhodene peniaze

rooberta
Včera o 06:48

@bublinka1426 vydrží 10 minut

bublinka1426
Včera o 07:00

@rooberta ok tak skoda.

suzy2508
autor
Včera o 07:06

@lizatko1009 tak nejak som v kútiku duše dúfala, že sa niečo nájde 😭 no nič, skúsim došetriť na 1 ks origošu. Nechcem zase tiež zbytočne vyhadzovať peniaze za niečo, čo ani nevydrží hodinu.

kismarika
Včera o 07:24

@suzy2508 mne sa najviac páčia napodobeniny značkových parfumov od Zara. Na internete sa dá nájsť aj zoznam Zara parfumov, že ktorými známymi značkami boli inšpirované.
Ja mám napr. Od nich Sublime Epoque, čo je napodobenina My Way od Armaniho. Ja som spokojná, krásne vonia a má aj dlhú výdrž.

teletubbies
Včera o 07:36

@bublinka1426 ja sa ňou ráno navonam a kamarátky sa aj večer pýtajú že akú dobrú voňavku máš. To máš tak sto ľudí sto chutí

azzflo
Včera o 08:00

@suzy2508 presne uz spomenuta Sublime Epoque od Zary je skvela, ked sa ti paci Libre, tak od ich Golden Decade je vraj imitacia na nu. Ked budes mat niekedy cestu do Zary, poskusaj si tam 🙂

suzy2508
autor
Včera o 08:23

@azzflo mrknem teda ešte tú Zaru, hádam budú mať aj na skúšku nejaké menšie balenia. Si passione a niečo podobné tomu by sa tam našlo? Ďakujem 🤗

katka700
Včera o 08:29

@suzy2508 veľa arabských parfumerskych domov sa "inšpiruje" značkovými parfemami, pozri recenzie Lattafa, Zimaya, Armaf, Swiss Arabian, Ajmal na fragrantica

lavender94
Včera o 11:02

@suzy2508 mám z parfem.sk napodobeninu Libre, Sí a channel 5ku. Mám doma aj origo, porovnávala som a je to na 80% podobné. Na prvý čuch je to identické, keď tú vôňu skúmaš nájdeš rozdiely samozrejme. Ale teda odporúčam, aj čo sa týka výdrže tak super.

sante81
Včera o 12:02

@bublinka1426 podobne áno, a vydržala mi pár hodín. Za 8e nečakam zázrak, ale za tu sumu sa to oplatí

liusa82
Včera o 12:54

@suzy2508 tu je stránka taká pre teba ked máš rada viac parfumov na skúšanie.Je to v menších baleniach do kabelky.Takže to určite minieš a môžeš otestovať dalšie.A ozaj mám niektoré vyskúšané lebo mám doma aj originál aj tieto.Tieto nosím tak do kabelky ked sa mi nechce ťahať velký parfum niekam.Dlhá výdrž bez nejakého hnusného alkoholového oparu.Iba vôňa https://www.neness.sk/

bublinka1426
Včera o 13:11

@sante81 no mozno risknem. jasne za tu cenu...aspon nech chvilu vydrzi