Najúčinnejší antiperspirant na trhu

prosimopomoc
1. nov 2023

Ahojte,
ktory antiperspirant je podla vas naj? Diskusie su uz dost stare, odvtedy je vela noviniek, preto zakladam novu.
Driclor ma stipe a neucinkuje, perspi guard neucinkuje... Uz som zufala.
Co funguje vam?
Botox si este nechcem pichat.

julia_a_romeo
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
diana45
1. nov 2023

Spiridea Forte deo.... kúpiš v lekárni, je to krém a fakt funguje... poradila mi Kožná, alebo botox keď už nič nepomôže 😊

prosimopomoc
autor
1. nov 2023

@julia_a_romeo boli to?

prosimopomoc
autor
1. nov 2023

@diana45 to som skusala, nic 😔

julia_a_romeo
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
arabellka1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
muchotrafka298
1. nov 2023

Ja pouzivam bud Rexonu Maximum Protection alebo Dove (ten mal podobny, ale neviem, ci sa este predava). Pouzivam to ale iba vo velkom teple, mimo sezony mam obycajnu gulicku od Nivey.

katkazocele
1. nov 2023

Rexona 🙏😇

miska143
1. nov 2023

@prosimopomoc eucerin,taky priesvitny tekuty sprej,je ovela jemnejsi nez driclor ,ale za to ucinny na 100 percent.Viacerym som odporucila a vsetkym pomohol.Kazdy vecer nastriekat a je vybavene

adeladulova
1. nov 2023

Rexona tuhy/gelovy antiperspirant, ruzovy, fialovy. Najlepsi

martina7578
1. nov 2023

Sprav si vodu s citrónom. Vyžmýkaj celý citrón a daj si 3dl vody. Síce to pot nezastaví ale pot nebude smrdieť keďže citrón zničí baktérie v tele. Vždy lepšie ako chémia v podpazuší.

zenulkaaa
1. nov 2023

Za mna tuha Rexona Maximum protection. Pouzivam ju uz asi 10 rokov a za mna najlepsia.
Vsetky ostatne su slabota.
Fakt odporucam vyskusat tuto rexonu, je vo viacerych variantoch:
https://www.mojadm.sk/rexona-damsky-kremovy-ant...

prosimopomoc
autor
1. nov 2023

@zenulkaaa mam sprej a vonia mi ako kopor, vam nie? 🤣

zenulkaaa
1. nov 2023

@prosimopomoc sprej som neskusala, ale mozno zavisi aky variant. Su rozne vone, tie tuhe som mala asi vsetky ale nemala som ani pri jednom vonu ako kopor

miska143
1. nov 2023
oliolijanka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
77ma11
1. nov 2023

@prosimopomoc od Tiende a bombova vec

idemo
2. nov 2023

Urcite botox…zamňa najlepsia voľba!🙏🏻….zo dňa na deň úplne suché podpazušie

zorkahorka
2. nov 2023

Ja sa nepotim len vdaka suchemu lady speed stick

1aduliatko1
3. nov 2023

V lekarni mi povedali ze eucerin sa uz nebude vyrabat..vsade je nedostupny..iba gulickovy maju. Inak ten striekaci je TOP.

hendikep
3. nov 2023

@prosimopomoc solny mineral

sendyle
3. nov 2023

@prosimopomoc vies co ja som sa niekde docitala ale uz Ni neviem kde uz to robim 2 tyzdne a za mna zabera 😄
Kazdy den pri sprche si umynes tuhym atibakterialnym mydlom pazuchy kruzivim pohybom a 30 sekund a ja cez den uz nepouzivam dezodorant nepotrebujem to. A to som, mala taky isty problem ze uz som, zufala bola

katharina_22
6. nov 2023

@miska143 prestali ho vyrábať, tiež hľadám aktuálne niečo miesto neho, uz ho nezozenies

miska143
7. nov 2023

@katharina_22 mňa picne,ja som mala 2 v zasobe,tak som to neriešila,ale včera som bola hladať a nic ...csetko,co funguje tak zrušia

nevenka
7. nov 2023

@prosimopomoc mne trooooosku pomohli betablokatory, co som dostala na vysoky tlak a pulz, aj to len minimalne. Inak sa trapim a v kuse mokra. Vsetko, co tu zaznelo, to je nic, tie mineraly, to je len placebo. Ja sa potim aj po tej silnejsej Rexone. Kusoek pomahal Driclor, ale to brutalne stipe. Akmas hyperhidrozu, co je choroba, tak jedine ten botox, neodhodlala som sa na to este. Ale ked zacnem chodit do prace po RD, tak to budem musiet riesit...

katharina_22
7. nov 2023

@miska143 hej hej , až nájdeš niečo účinné daj vedieť, ja som zatiaľ nenašla

prosimopomoc
autor
11. nov 2023

@nevenka aj ja mam concor ale nezaznamenala som nizsiu frekvenciu potenia