Najlepšia kefa a sprej na rozčesávanie zachlpených vlasov

lia2022
2. nov 2023

Žienky poraďte prosím nejaku dobrú kefu na vlasy. Strašné chumáče mám na hlave. Veľmi sa mi chlpia, pletú vlasy. To je neskutočné to rozčesať. Ak by ste vedeli ešte aj o nejakom spreji na rozčesávanie budem vďačná ❤.

vulka
2. nov 2023

@lia2022 Dcéra má také chlpaté vlasy. Má takúto nejakú: https://www.svetkadernictva.sk/kefa-na-vlasy-ha...

lia2022
autor
2. nov 2023

@viestta Ďakujem. To by som mohla skúsiť. Dúfam že nebudem mať mastné vlasy .. ale myslím že nie, keď vy to roky používate a ste spokojná.

viestta
2. nov 2023

@lia2022 do vlasov vysusenych uterakom nastriekam, od spodu zacnem rozcesavat

darkswan
2. nov 2023

Balmain hreben, uplna pecka

lia2022
autor
2. nov 2023

@viestta aj ja tak začínam rozčesávať od končekov, len ja mam strašne chumáče najmä pri korienkoch. Pri krku tie malé vlasy jedna guča 😂. Môžem aj na korienky v pohode nastriekat?

viestta
2. nov 2023

@lia2022 ano, ja striekam na celu hlavu

lia2022
autor
2. nov 2023

@viestta Super 👍. Ďakujem

lia2022
autor
2. nov 2023

@darkswan ktorý konkrétne prosím? Ja som mala doposiaľ len kefu..s hrebeňom to žiaľ nešlo absolútne, jedine som si vlasy vyšklbala.

pralinka25
2. nov 2023

@lia2022 skus celkovo prekopat vlasovu rutinu. nieco tvojim vlasom chyba ked toto robia. pouzivas masky? kondicionery? skus olejove zabaly 2x do tyzdna. a kazdy den do dlzky vlasov davat olej. su na to specialne oleje je ich teraz uz milion presne podla typu vlasov (nemusis sa bat nebudu mastne, dava sa to len na dlzky a konceky. a potom su dobre tie tangle teezer kefy. a pripadne teda este kondicioner v spreji na rozcesanie. ale ked na tych vlasoch zapracujes mozno to uz ani nebudes potrebovat.

lia2022
autor
2. nov 2023

Ešte som rozmýšľala nad kefou Tangle teezer len neviem či je to dobrá voľba 🙄.

pralinka25
2. nov 2023

a este ich ces vzdy od koncekov a az postupne sa dopracuj ku korienkom a nikdy si neces mokre vlasy.
@lia2022

buberova
2. nov 2023

Tangle teaser je úplne parádny ☺️ mám už pár rokov

lia2022
autor
2. nov 2023

@pralinka25 Olej som mala jeden ale už neviem aký to presne bol, potom som kúpila v DM ke nejaký iný a vlasy som mala také mastné, že som hneď musela znovu umývať, takže to je tiež na ťažko asi čo zapasuje.. ale ďakujem za rady. Nad tou kefou tangle teezer som aj premýšľala len som čakala či sa niekto k nej vyjadrí, takže super. Vlasy nečešem úplne mokré ale ani nie úplne suché lebo by zase elektrizovali a všade lietali , takže skoro suché a od končekov hore 😉. Mala som melír, takže mám momentálne veľmi zničené 🙈, takže sa ani nečudujem že to je takto.
Ďakujem

meritka
2. nov 2023

Ja odporúčam kefu na vlasy Olívia garden,dcéra má také nerozcesavatelne vlasy ,odkedy mame túto kefu ,dajú sa cesta
https://www.alza.sk/maxi/olivia-garden-fingerbr...

pralinka25
2. nov 2023

@lia2022 ten tangle teezer je dobry. sama som si ho kupovala s nedoverou ale zatial najlepsie co som kedy mala a to mam otestovane hlavne na dcere ktora nosi zasadne rozpustene vlasy a ma ich zamotane donekonecna. mam obycajnu z DM.
skus teda pozriet suchy olej. ja mam teraz pantene s arganovym olejom a ten fakt nie je mastny. tiez tak priebezne skusam. ale skus tie olejove zabaly. niekedy cez vikend si das nechas posobit hodinu (ked mas cas aj dlhsie a potom normalne umyjes 2x samponom, das masku kondicioner podla typu vlasov a malo by sa ti to zlepsit. potrebujes tie vlasy dat do poriadku. toto nie je len o kefe.

22abigail22
2. nov 2023

Ja používam na svoje vlasy tento hrebeň. Nanesieme si od polky hlavy dobrý kondicionér (pozor, nie na korienky) a rozčešem si ich "hore nohami". Nepoužívam žiadne iné masky, oleje a pod. pretože moje vlasy sa mastná. 🙄
Keďže moje vlasy sú kučeravé, ľúbia sa zamotať. 🫣

vkatush
2. nov 2023

@lia2022 ja som si kúpila pred pár mesiacmi, lebo rozčesať vlasy bol boj, a ľutovala som, že som to skôr neobjavila. Určite odporúčam tangle teeser.
Ešte pred rokmi som mala aj ten glisskur sprej, ale mne nesedel a nevidela som nejaký veľký rozdiel.

pralinka25
2. nov 2023

@22abigail22 olej sa da pouzit aj na mastne vlasy ale treba vediet aky a ako. ja si svoje vlasy este len tiez davam dokopy tak som uz co to postudovala a teraz testujem

thereisabear
2. nov 2023

@lia2022 rozčesávaj vlasy keď máš na nich kondicionér/masku, ide to oveľa ľahšie

lia2022
autor
2. nov 2023

@vkatush akú konkrétne tu kefu prosím máte? Asi by som sa aj ja ubrala najradsej tou cestou. A sprej nepoužívate žiadny? Či?
Ďakujem.

123el123
2. nov 2023

Tiez pouzivam Gliss sprej 🙂 inak si vlasy nerozcesem 😄ja si to normalne nastriekam na umyte vlasy a rozcesem potom v pohode..nejsu mastne

darkswan
2. nov 2023

@lia2022 prepac, kefa, tato, mne sa po porode az dredovali vlasy a toto cesalo super, https://www.mall.sk/vlasy-kefy/balmain-luxusna-...

lia2022
autor
2. nov 2023

@darkswan Kefa za 70e? To vážne ?
Tá by ma už musela očesať sama za toľké peniaze..nie v zlom ale to sa mi zdá moc, to vážne aj dá niekto tolko penazí za kefu alebo hrebeň kks 🤔?

lia2022
autor
2. nov 2023

Ešte som takú drahú kefu ani nevidela 🤑.

darkswan
2. nov 2023

@lia2022 ked ti idu vypadnut takmer vsetky vlasy, tak hej a je to brutal rozdiel oproti inym a ked si vezmes, ze ju pouzivas niekolko rokov, tak az tolko to nie je, lepsie ako pat zlych hrebenov

doris11
2. nov 2023

@lia2022 ako si umyvas vlasy? Používaš kondicioner, masky a pod? Potom napríklad nejaký balzam na umyté vlasy, olej na dĺžku vlasov, sprej na rozcesavanie. Je toho veľa napríklad aj v dm a za par €.

vkatush
2. nov 2023

@lia2022 mám túto konkrétne, ale počula som dobré reči aj na klasickú s rúčkou (ale mne vyhovuje, že to nezaberá toľko miesta).

A ja umyjem šampón, na to kondicionér a hotovo. Žiaden sprej už. Ale tiež je dôležité mať správny smapon a kondicionér/masku. Je rozdiel ak máš mastné, suché, nevyživené vlasy,... Takže aj toto musíš poriešiť.

kiwi3
2. nov 2023

ja mam tiez strasne nepoddajne vlasy, mam to cely zivot, pravdepodobne preto, ze nie su ani rovne, ani vlnite a este aj zvlastna struktura, su v zasade neucesatelne. tiez som mala kefy uz pomaly aj zo srsti jednorozca, ale stale si tie vlasy robia, co uznaju za vhodne... a pripravky na vlasy ani nehovorim... parkrat sa ma aj niekto pytal, ci sa necesem 😖

jumama
2. nov 2023

To co ti radia vyssie tie Gliss Kur balzamy, tie su vyborne, mame to overene, dcera ma velmi jemne, krehke vlasy, vlnite az kucerave a tieto balzamy su velmi fajn, davaju sa na suche vlasy. Moze si vybrat vonu podla toho, aka sa ti paci, nasa ma najradsej taku jemnejsiu, co je ruzova flasticka.