Najlepšia drogéria

polodrahokam
4. dec 2023

Ahojte, maminy, prosím, ktorá drogeria je najlepšia čo sa týka kvality a ceny - DM, 101 alebo Teta? Chcela by som kúpiť nejakú kozmetiku a výrobky zdravej výživy ako vianočné darčeky?

mamickalisticka
4. dec 2023

@polodrahokam určite DM, je bezkonkurenčná.. či už na zbieraní bodov a odmenách, výrobky a kvalita a jednoznačne cena. Milujem tam nakupovať a musím sa krotiť, v podstate chodím iba tam, hoci ju nemáme v našom meste. A ešte aj milé predavačky, to je bonus 🥰

walentina7
4. dec 2023

Ja milujem iba top drogeriu Dumiro. A tesim sa na Hebe sú tam super ceny tak dufam,ze budu aj v mensich mestach po slovensku.

maminkadeticiek
4. dec 2023

DM

tl999
6. máj 2024

Za mna Dm. Zbieranie bodov je topka. V tete su super vypredaje. Inac su veci ktore kupujete vylucne len v Dm alebo v Tete?

lakebabe
6. máj 2024

@polodrahokam na väčšiny veci a zbieranie bodov len DM bezkonkurenčné, ale keď idem okolo zastavím sa aj v tete mávajú vždy čosi super vo výpredajoch pokúšam tak nové značky

tl999
6. máj 2024

@lakebabe suhlasim sa, vo vypredajoch maju paradne ceny 👍, DM nerobi az tak casto take velke vypredaje

lakebabe
6. máj 2024

@tl999 ja tu tetu nemám blízko ale vždy keď idem ku mame ona ma vedľa domu obrovskú tetu to mam vždy radosť sa pohrabat a iné značky pokúšam co v dmke ani nemajú