Najlepší tuhý antiperspirant

16. júl 2024

Dievcata, nevedela som si v drogerii nic vybrat lebo neviem co je fakt ucinne. Do teraz som pouzivala len spreje, gulickovy nechcem, rada by som skusila nejaky tuhy antiperspirant. Ktory je podla vas najucinnejsi? Plus otazka, vsimla som si ze niektore zeny pouzivaju pansky Oldspice tuhy antiperspirant, tak reku ze ci ozaj je dobry a ci nevonia prilis chlapsky. Dakujem

kapanek1
16. júl 2024

Borotalco

benit
16. júl 2024

Prave sme sa s muzom bavili, ze preco nieco tak dobre ako old spice nie je aj pre zeny.
Mne vsetky tuhe nechavali stopy na obleceni. Mam rexonu sprej.

fion22
16. júl 2024

@benit min týždeň som vyskúšala mužov old spice, deap sea...od vtedy už je aj môj 😁 tá vôňa mi príde taká uni

muchotrafka298
16. júl 2024

Rexona Maximum protection.

bela30
16. júl 2024

Lady Speed Stick gel. Je bezfarebny, nebude robit skvrny.

autor
16. júl 2024

@bela30 a je aj ucinny?

bela30
16. júl 2024

Tak ano ako antiperspirant je ucinny. Musis sama vyskusat, co ti najlepsie sadne a podla toho zistis.

ssimusska
16. júl 2024

@benit Tiež používam old spice wolfthorn mužský , ten má takú sladkú vôňu a k mužovi mi nesedí.

cindy22
16. júl 2024

Topka Borotalco a hneď po ňom Dove tuhý.

cindy22
16. júl 2024

@bela30 tento mne napríklad absolútne nesadol.

bela30
16. júl 2024

@cindy22 No hovorim, je to vysoko individualne, niekomu moze sadnut, inemu nemusi. Podla mna len treba skusat a najst ten pravy, ktory bude vyhovovat.

marcellka32
16. júl 2024

Dove uhorka už mám asi 15 balenie

luliu
16. júl 2024

Rexona

luteam
16. júl 2024

Urcite borotalco

muchotrafka298
16. júl 2024

Ja som mala nedavno neprijemnu alergicku reakciu prave na Borotalco, takze som tyzden bola vyhadzana so zdurenou uzlinou na jednej strane. Po tyzdni to preslo. Takze fakt toto je velmi individualne, kazdemu sadne nieco ine.

majus2323
17. júl 2024

No ja robím večer po sprche tak, že na noc si dám deo krystal ( soľná gulička). Lebo v noci sa tiež potím a celkovo antiperspiranty sú chémia a je to niečo čo dennodenne používam, tak tým soľným na noc , on nezadržiava potenie len pot nesmrdi, ale že vôbec no a ráno si dám normálne tuhý , buď ten Dove alebo Borotalco ale aj Rexona je fajn ale tá najdrahšia maxium protect tuším. Ja medzi týmito nevidím rozdiel čo sa týka výdrže... Dokonca rozdiel medzi sprejom a tuhým je za mňa tiež minimálny, ale len pri značke Dove. Ostatné sú účinnejšie tuhé.
Príležitostne - svadba , oslava, večierok niečo kde fakt nechcem aby som sa potila... Driclor ale neodporúčam ho dlhodobo , lebo on úplne odstaví potenie a to nie je zdravé, ale raz za čas ok, pozor , na citlivú pokožku veľmi nevhodný.

majus2323
17. júl 2024

@majus2323 pánsky old spice mne fungoval 3 dni... Potom ako keby som si ho ani nedala