Najlepší make up

ivanka12311
22. mar 2024

Dobrý deň prosím poraďte mi ten najlepší makeup.Používala som Rimmel 25h bol perfektný žiaľ prestali ho vyrábať a jeho nástupcu Rimmel 35h hodnotím ako riadny nepodarok.Skusila som aj L'Oréal Infaillible 32H...veľmi mi zalieza do pórov tvoria sa mi šupinky, aj napriek tomu že používam podklad pod make-up.Žienky čo používate vy? nechcem kúpiť zas niečo čo mi bude slúžiť ako dekorácia na poličke 😔🙏

guudy
22. mar 2024

Ja pouzivam primer a stredne kryci mejkap od Charlotte Tilbury.
Najlepsi mejkap neexistuje. Kazdemu vyhovuje nieco ine…

mladena
22. mar 2024

Ja už vždy len Dermacol 24h control, tiež som niekedy rimmel ale čo vyhovuje jednej, druhej nemusí. Veď popozeraj recenzie na internete.

lucia13022023
22. mar 2024

Dôležitejšie ako make up je správna príprava pleti a jej výzor. Mne sadne hocijaký Makeup mam pocit, aj za 3€ od essence ale starám sa o pleť, pripravujem si ju pred makeupom atď.. Záleží na veľa faktoroch, aj to aký máš typ pleti, vek, atď..

seag
22. mar 2024

@ivanka12311 Skús make up od Deborah Milano (teta drogéria) alebo od Bourjois za mňa najlepšie ľahké a pekne krycie make upy- nezaliezajú do vrások a nerobia šupinky pokiaľ je pleť správne hydratovaná...

ivanka12311
autor
22. mar 2024

@guudypekne prosím môžte mi ho odfotiť?🙏

lalilla
22. mar 2024

Estee Lauder dw

lakebabe
22. mar 2024

@ivanka12311 tento collistar unico za mňa top mala som už asi vsetky značky tento mi najviac sadol na pleti o ňom neviem kryje zjednocuje a hydratuje

lilli110
22. mar 2024

@ivanka12311 za mna urcite Estee Lauder

dota6
22. mar 2024

Ahoj, kupovala som kadejaké. Aj drahé aj lacnejšie. Aj veľmi krycie aj ľahké. Maľujem sa roky, pretože škaredé akné a je to aj môj koníček. A naj naj naj sú tie drahšie 😇 Yves Saint Laurent Eclat touch (ľahký, pekná pleť) a Yves Saint Laurent All hours (viac kryje a nová verzia je vhodná aj pre ženy, ktoré majú v obľube takú rozžiarenú pleť, niekedy ani ja mastnak nedávam púder)
Lacné verzie u mňa vedie Maybelline :D uplne že affinitone je ľahký ako druhá koža a napríklad ich Superstay je s veľmi pekným krytím a má matný finish, kde ani netreba púder.
Ps: som extra náročná na make-up :D musí držať 😇

ivanka12311
autor
23. mar 2024

A môžem objednať vzorky Este lauder existuje taká možnosť? skúsila by som aj ten len sa bojím že si netrafim odtieň @lalilla

guudy
23. mar 2024

@ivanka12311 ja len odporucim, aby si sa vyhla EL double wear. Je to hnusna omietka.

azzflo
23. mar 2024

Missha M Perfect Cover

lalilla
23. mar 2024

@ivanka12311 fu nvm, nemas v okoli daku parfumku?

@guudy Pouzivam ho aj s kamoskou asi 7 rokov, davam si dve kvapky do stratena a vsetci sa ma pytaju aky mam make up, vyzera prirodzene. Kazdy ak si das vrstvu bude vyzerat zle, ale je pravda ze kazdemu sande nieco ine