Najlepší epilátor, ktorý vytrhne všetky chĺpky

20. júl 2023

Ahojte, mám taký problém, epilator mi neberie všetky chĺpky na nohách, vždy tam niečo ostane a to si ich epilujem hodinu 😕 prosím poraďte s akým ste spokojné,ktorý berie všetky chĺpky…mám Philips series 8000…. Ďakujem

jarmila2010
20. júl 2023

kopec rokov pouzivam,len znacku braun...s nou som bola spokojna..ale rovnako je to na dlhsie...neodepilujes sa za polhodinu

vanilkovazmrzka
20. júl 2023

Ja myslim ze ziaden nebude taky, ze prejdes raz, a pokosi vsetko do hladka… inak zavidim vsetkym zenam, ktore mozu pouzivat epilator a netrpia zarastajucimi chlpkami 😩

slavomira236
20. júl 2023

Mamstary braun je super a novsi philips ten je otrasny . Nikdy nevytrhne vsetky chlpky kopu ostava a to chodim hore dolu po nohe.

slavomira236
20. júl 2023

@vanilkovazmrzka mne este nikdy chlp nezarastol.
@jarmila2010 ja s tym braunom prejdem teda rychlo no ja pouzivam len po kolenA spodnu cast noh a vydrzi mi to dlho lebo vidno ze berie korienky ale ten philips korienky tak kvalitne nevytrhne ak chlpy ostavaju preto lezi v supliku. Kulivala som ho preto ze mal vymenne hlavice ze ho pouzijem aj na intimne miesto a pod pazuchy no ani tam to neoholi. Takze tam ziletku pouzivam muzsku

jarmila2010
20. júl 2023

@slavomira236 ja som,uz zase, nato leniva sa depilovat😅...posledny sme kupovali mozno5-6rokov dozadu a pouzivam ho,uz len na holenie..a aj muz...ten ma este starsi so sebou v robote..a ja som sa musela depilovat aj zo zadu na stehnach...plus vzdy som si aj okolo bikin depilovala..takze,hodina to bola urcite..ale zase,pekne chytalo tie chlpky a tuto znacku pouziva,uz 25rokov(prvy strojcek som si kupila este v Nemecku za marky :D )...a vzdy som jej zostala verna

jarmila2010
20. júl 2023

..a so zarastanim som tiez nemavala problemy...

autor
20. júl 2023

@slavomira236 presne s týmto mám problém, že vôbec nezoberie všetky chĺpky a to s ním behám hore dole stále a epilujem si len nohy od kolena dole po členky, dneska mi to trvalo veľmi dlho 😕 prosím aký tip braun máte ?

jarmila2010
20. júl 2023

https://www.notino.sk/braun/silk-epil-3-3270-ep... ja mam este tento...ale ako pisem,uz je to stary model...skus pozriet cez heureku epilatory braun podla recenzii..urcite je nieco lepsie na trhu

majka176
20. júl 2023

Ja mám Braun, kupovaný tak 8 - 10 rokov dozadu, je super, nemám pocit, že by niečo vynechával.

majamat
20. júl 2023

@slavomira236 to mas stastie, aj mne zarastali chlpy pri vytrhavani.

tulipanicek
20. júl 2023

Tiez mam Braun, urcite vyse 10 rocny a pekne berie vsetko. Akurat je teda dost hlucny.

autor
21. júl 2023

@jarmila2010 aha takže je jedno asi aký braun, asi všetky sú dobré

jarmila2010
21. júl 2023

mna nikdy ziadny nesklamal...preto sme zostali verni tejto znacke...ale urcite su dnes lepsie verzie,ako pred par rokmi...skus popozerat recenzie a tak vyberat..plus si urci funkcie,kt chces,aby mal