Môžem prísť ku kaderníčke a opýtať sa, že aké sú u nej ceny?

2. apr 2023

Ahojte, prestahovala som sa do ineho mesta a potrebujem si najst kadernicku. Vobec neviem ako sa to pohybuje cenovo. Bude to ok ak sa pridem opytat do salonu, ze : Dobry den, mam zaujem o podstrihnutie a farbenie. Aku mate prosim cenu za takuto sluzbu(aspon orientacne)?
🫣🫣
Alebo je to nevhodne prist sa takto opytat ku kadernicke?

zobaka
2. apr 2023

je to normálna otázka, ja sa už radšej pýtam, roky dozadu som išla ku kadernícke, bolo to 7 rokov dozadu, keď služby ešte neboli také drahé a vypýtala 74 eur, som to takmer nerozdychala, určite je fajn vedieť dopredu, ako byť potom zaskocena

dulazh
2. apr 2023

ja som nedavno objednavala mamu,spytala som sa orientacne cenu-povedali max30 euro a bolo to 48😒

vkatush
2. apr 2023

Normálne sa opýtať, nevidím na tom nič zlé, veď bežné majú vypísaný cenník, ktorý úkon koľko stojí cca.

Kamoška bola u kaderníčky pred možno 2-3 rokmi, keď to nebolo až tak zlé, a kde za farbu a podstrihnutie dala 100vku, pričom nebola to najlepšie odvedená robota, takú sumu by som ja osobne nerozdychala asi.
Viem, že čo všetko platia, materiál, energie, priestory, robota, plus chcú aj zarobiť, ale zase si myslím, že niektoré salóny majú strašne prestrelené ceny.

autor
2. apr 2023

Baby, dakujem vam. Pojdem sa opytat. Len som nechcela vyzerat ako "tela"...😁

daniela2202
2. apr 2023

Ja by som dala max. 10e

autor
2. apr 2023

@daniela2202 10 eur za farbenie a podstrihnutie? Ja skor pocitam okolo 80 eur.

zuzana9415
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
hsara99
2. apr 2023

Ja osobne by som si salóny našla na fb/insta a podľa uverejnených fotiek by som vedela či tam vôbec chcem ísť. Väčšina salónov už ma buď stránku alebo niekde uverejnený cenník, ak nie zavolala by som si tam 🙂

gejb
2. apr 2023

Určite sa opýtaj dopredu. Mne to tiež naposledy bolo trápne, nechcela som vypadať ako "chudera", a tak az pri odchode keď si vypytala 140€ ma skoro porazilo. musela som ešte aj utekať do bankomatu lebo toľko som pri sebe nemala a navyše karty nebrala 🤦‍♀️ ..potom ma kamošky ubezpečili ze je OK sa spýtať vopred na cenu...

zuzana9415
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
nykkushka
2. apr 2023

@daniela2202 10e u kadernícky za strih a farbu? A tie ženy majú z čoho žiť? Z pekných slov a úsmevov? Pod 10e nejdem ani ja, čo si farbím vlasy doma a kupujem farbu v DMke🤦🏼‍♀️🤷‍♀️
Všetci by v dnešnej dobe chceli všetko čo najlacnejšie, ideálne zadarmo 🤦🏼‍♀️🤷‍♀️

gejb
2. apr 2023

@zuzana9415 ano, a navyse sa mi to ani nepacilo, odvtedy som u kadernícky nebola 😁 mam traumu ..

gejb
2. apr 2023

@nykkushka to sa zrejme len pomýlila o jednu nulu...dúfam....

ysseba
2. apr 2023

Prečo by to bolo neslušné? Keď prídeš do butiku a nevidíš cenu šiat, tak sa opýtaš koľko stoja, nie? Je to úplne normálna vec aj v kaderníctve...

nykkushka
2. apr 2023

@gejb 🤭🤭 tak 100e by som ja nedala 🤣 môj strop je tam 50-60e za strih, farba a veci okolo toho

laila22
2. apr 2023

@nykkushka porovnaj si prácu kadernícky a krajčírky. Predstav si, že krajčírka si vypýta za ušitiee bluzky 140€.. Ja osobné si myslím, že kadernícky majú nadhodnotené ceny, pritom často krát skutek utek...

nataly420
2. apr 2023

130 minule 🤣🤣🤣 skoro maaaa vykotilo na mieste

nykkushka
2. apr 2023

@laila22 tak ale aj ta kaderníčka musí zaplatiť tovar, energie, nájomné poprípade ďalšie kaderníčky, ak je to salón.
A ja netvrdím, že 140eje je normálna cena. Ja by som toľko ani nedala, ale napísať, že zaplatí niekomu 10e za 1,5-2h služieb je skrátka malo...by som chcela vidieť ako tá pani dobrovoľne robí za 5e/hod

laila22
2. apr 2023

@nykkushka súhlasím s tebou, že 10€ je málo.. ja som to vypichla na porovnanie času a výkonu...

mihula
3. apr 2023

ja som bola dnes,farba,pristrihnutie a fukanie 30e v pohode

ankare
3. apr 2023

Ano, úplne v pohode.

modrykonik33
3. apr 2023

Osobne by som asi neprišla, ale telefonicky sa zvyknem pýtať aj na ceny

luccija
3. apr 2023

@modrykonik33 a poto mpovie, že máš náročné husté, kučeravé a pod vlasy a cena je iná🙂to sa stalo kamaratke a platila skoro raz toľko
Nie, nie je to hlúpe pýtať sa na cenu

lenik98
4. apr 2023

Ked sa niekto pride informovat za mnou do salonu ohladom cien, tak si v klude so zakaznickou prejdeme jej predstavu, vysvetlime si vsetko a ked je to realne, povedala som rozpatie cien a nie uplne presnu sumu aby sa na to nefixovala pretoze clovek nevie co sa moze udiat, tie vlasy nepozname a zakaznicka velmi rada zamlci dolezite skutocnosti.. bud sa podakovali a odisli ak by sa to nedalo na 1x splnit celu jej predstavu a teda musela by prist niekolkokrat alebo jednoducho suhlasili a boli stastne pretoze inde by to bolo omnoho drahsie a boli u mna s vysledkom spokojne. Vobec to neberiem v zlom ked sa clovek spyta na cenu. Su to predsa vase zarobene peniazky s ktorymi chce kazdy narabat rozumne. Nie vsetko si moze clovek dovolit. 🙂

bucko555
4. apr 2023

Ja som naposledy pred tromi rokmi platila farba a strihanie 10 euro, teraz idem len podstrihnit vezme tak 5 euro farbi má.dpma.muz lebo nemám čas chodiť kadernícke kvôli farbe