Mám si dať melír?

zubrienkazubrienka
16. jan 2023

Chcem si dať melír. Zajtra budem mať 13. Mamina mi ho dovolila že nech si ho dám ale pýtam sa že či mi to d budúcnosti nejak moc poškodí vlasy. Chcem si dať na tmavo hnedú niake pramienky svetlej hnedej.

viestta
16. jan 2023

jedna debata nestacila?

terina25
16. jan 2023

@zubrienkazubrienka 13 rocna melir?😱mam rovnako staru dceru a urcite by som nepovolila. Este ma cas

zubrienkazubrienka
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zubrienkazubrienka
autor
16. jan 2023

@terina25 ja sa preto pýtam. A moje spolužiačky majú na farbené vlasy na fialovo, červeno ja chcem si dať iba pramene. Ale nie je tam napísané že si ho dám hneď. Ja som sa pýtala či mi to poškodí vlasy

zubrienkazubrienka
autor
16. jan 2023

@viestta jezis tak asi sa to poslalo 2x

mimibabybell
16. jan 2023

Ahoj 🙂 ja by som ešte nejaký čas byť tebou počkala... Lebo vieš, v 13tich rokoch ešte rastieš, aj vlasy máš ešte také, že sa ti mení pokožka hlavy, mastnota vlasov alebo naopak ich suchosť... Moja švagriná je kaderníčka a určite to neodporúča. Melír ničí vlasy a aj vlasy dospej ženy sa dosť zničia, musíme potom používať rôzne produkty a masky na naše vlasy, aby sme ich ošetrili a dali ako tak do poriadku, aby neboli hrozne suché a nelámali sa a dali sa rozčesať... Tie tvoje sú iste veľmi krásne a bola by podľa mňa škoda ich farbiť. Raz mi jedna kaderníčka povedala, že by sa mohla snažiť ako len veľmi chce, ale nikdy by nenamiešala takú farbu akú majú vlasy ľudí prirodzene. Farba našich vlasov je u každého výnimočná. Vieš ja nosím blond melír, aby som zakryla šediny 😀 inak by som hrdo nosila svoje orieškovo hnedé krásne dlhé vlasy 😊
Ale ak ti tvoja maminka dovolila, napriek tomu, že máš len 13 rokov dať si melír , sprav ako uznáš za vhodné 🙂

annamarin
16. jan 2023

Do urcitej miery je jasné, ze ti to poškodí vlasy, ale nie nejak viditelne. Najlepšie ak by ti to spravila nejaká skúsená kaderníčka, aby to aj vyzeralo dobre.

apolka77
16. jan 2023

Áno poškodí ti to vlasy ..

zubrienkazubrienka
autor
16. jan 2023

@mimibabybell ďakujeeem. Ja som rada že je tu niekto kto normálne s kľudom to vie napísať.

mimibabybell
16. jan 2023

@zubrienkazubrienka rado sa stalo 😉

smajcii
16. jan 2023

Ahoj, za mojich tínedžerských čias sa už melíry robili bežne, ja aj bratia sme ich mali tiež cca od takého veku ako ty. Darmo, bola taká móda 😁 a aj keď som od malička blondínka, chcela som mať pár svetlejších pramienkov a mamka mi to tiež dovolila, dokonca sama urobila, nebolo to zle, ale áno, vlásky sa oslabia. Teraz s odstupom času by som si ho už tak skoro na hlavu nedala, ale na druhú stranu, ak ho urobí dobrá kaderníčka, tak v tom problém nevidím, veľakrát aj zhodnotí či je vôbec vhodný pre tvoje vlasy 🙂

kitycat
16. jan 2023

Kludne si daj melír, ale u dobrej kadernicky. Mne v 13 tiez mama robila melir a aj to tak dopadlo 🤣
a prosim ta

NEJAKE/NIJAKE

NIAKE NEEXISTUJE🤐