Mám hrozné obočie

10. okt 2023

Pekny den mam tu nejake kozmetičky a podobne? Velmi sa trapim mam hrozne obocie, mam na nom kusok akokeby vyholene alebo teda niesu tam chlpky mam to od nalicka asi od nejakeho zranenie neviem, dalo by sa s tym nieco robit? a ak ano tak co prosim?

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
dominikagier
10. okt 2023

permanentný, tetovanie obočia 🙂 ja som nemala skoro žiadne a teraz mám pekné, ak chcete pošlite mi správu pošlem Vám foto pred a po

sissy27
10. okt 2023

jedine vytetovať, to vie spraviť obrovskú zmenu. Skús napísať mesto odkiaľ si, prípadne ako ďaleko si ochotná cestovať, a určite baby poradia niekoho šikovného.

autor
10. okt 2023

Najlepšie by bolo Novozamocký okres
@sissy27

bluka2
10. okt 2023

Ja som mala trochu mensiu tu "plesinu", ale odkedy beriem kolagen uplne zmizla a dorastli tam po rokoch tie chlpky

ivkav5
10. okt 2023

Dotetovať 🙂 Microblading a bude to pekne prirodzené..

autor
10. okt 2023

@bluka2 aky kolagen presne a kedy zacali rast?

autor
10. okt 2023

pisala som
@dominikagier

veselo_neveselo
10. okt 2023

Ja by sim teda nezacala tetovat hned, ale nauc sa najprv si dotvarovat a dokreslit obocie rukou. Tak prides na to, aky tvar, hrubka, sa ti paci k tvari, aky odtien. A az potom tetuj.

henrikir
10. okt 2023

samozrejme, ze dalo 🙂 zakazdym sa s tym da nieco robit. zajdi si za kozmetickou, ktoru mas najblizsie alebo ak mas nejaku znamu, tak o to lepsie 🙂 ona ti uz bude istotne vediet poradit, co by bolo pre teba najvhodnejsie.

autor
10. okt 2023

@ivkav5 to tetovanie funguje ako? Idem raz a potom zas o rok alebo? Viem ze je celkom drahe preto sa pytam

bluemoon24
10. okt 2023

Ja jsem to obocko mela podobne nevyrazne a sla jsem na microblading. Nelitovala jsem ani vterinu. Kdyby jsi mela zajem na kontakt na kocku v Pezinku, dej vedet 🙂

life123
10. okt 2023

Určite by som hneď netetovala.... Veď dajú sa kúpiť tiene n obočie, ceruzky na obočie pekne si dokresli obocie vytvaruj pozri nejaké videá na YouTube... Inšpiruj sa..

moname
10. okt 2023

laminácia

ketrint
10. okt 2023

Ved toto vyzerá, že by stačilo len vyčesať kefkou s gélom na obočie!
To na úplne základnú dennú rýchlu úpravu, aj keď si nenamalovana. Inak stačí nejaka ceruzka/tiene na obočie a tiež prečesat tým gelikom na obočie. Vyzeráš mladucko a že asi chodievas často prirodzene, bez licenia, takze zásah v podobe vytetovania obočia by som zatiaľ nerobila, ak sa neopravujes na dennej báze nejako viac…

ketrint
10. okt 2023

https://yves-rocher.sk/gel_na_obocie_3?s=90118

Ja mám tento priesvitny a odporúčam 😉
Tiež ho používam aj len bežne keď som nenamalovana (mám dosť obočia svojho, ale nemám rada keď je neučesane), alebo dokreslim ceruzkou a potom prejdem týmto gélom, trosku stačí a dobre to drzi cely deň 👌

madeline1
10. okt 2023

Ja by som ti poradila dat si ho vytetovat ciarkovou metodou niekde v salone, stoji to cca 100 eur a vydrzi ti to roky, neskor bude stacit dofarbovat ceruzkou. Pozri prace niektorych kozmeticiek na nete...vyzera to pekne, budes to mat sumerne, dotiahnute tam kde treba a upravene stale...

madeline1
10. okt 2023

nahodne som pohladala fotku microbladingu a vyhodilo mi podobne obocie tvojmu pred a po, pridavam fotku

autor
11. okt 2023

ďakujem za rady, popytam sa ešte v meste kozmetičiek, skusim asi najskor tu laminaciu a uvidime čo dalej, nemalujem sa skoro vobec ani to neviem😂 ale to obočie mi dosť vadi aspon to by som chcela mať krajšie.