Le mini macaron - reálne skúsenosti

elia9
13. jan 2024

Dobrý večer, oplatí sa sada Le mini macaron? Koľko vydržia nechty? Ďakujem.

zuzkamrkva21
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
elia9
autor
13. jan 2024

@zuzkamrkva21 fúha, tak ďakujem, dobre vedieť..a neprišla si na nejakú podobnú alternatívu, s ktorou si spokojná?

zuzkamrkva21
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
elia9
autor
13. jan 2024

@zuzkamrkva21 ani sa nečudujem, ďakujem 🙂

benit
13. jan 2024

Mne to drzalo max 2-3 dni. Podarovala som mladej susede, ta sa tesila, lebo mama jej neda € na nechtarku

lindus_esterka
13. jan 2024

Mam klasickú lampu na celú ruku takze som si kupila len lak - je to 3v1 (zaklad, lak aj nadlak) ale otras, velmi rychlo sa zacal zlupovat a ani za toho certa neslo dat potom dole zvysok, len sa drobil

nekonecna_katastrofa
13. jan 2024

@elia9 Tiež mi macaron nedržali. Lepšie sú podľa mňa Rocklaky (kupovala som na EniiNails). Aj lacnejšie sú a čo mi vyhovovalo najviac, menšie balenia, takže som sa nemusela s nepekným odtieňom trápiť dlho.

eliska125
13. jan 2024

Pouzivam asi rok a celkom mi vyhovuju…zalezi aj na laku Ale vydrzia cca 8- 10 dni bez odlupnutia, potom dorobím a este par dni to je ok 🙂

titla
13. jan 2024

@elia9 Ja som dostala sadu starnails, ale laky mi nesadli - velmi huste, ako zaciatocnik som s nimi nevedela pracovat a hlavne ich odstranit. Tak som skusila le mini macron laky (lampu nemam od nich, pouziva tu starnails) a pracuje sa mi s nimi lepsie. Manikura mi vydrzi tak 7 dni. Ale domace prace robim v rukaviciach (nie kvoli nechtom, mam citlivu pokozku).

beatka25
13. jan 2024

@elia9 vydrzia mi 3 tyzdne, potom menim, nakolko su uz velke odrasty

elia9
autor
14. jan 2024

Ďakujem žienky, tak čím to potom je, že niekomu vydržia sotva 3 dni a niekomu 3 týždne 🤔kvalitou nechtov alebo spôsobom nanášania...mne by bohato stačilo, keby mi vydržali týždeň...kedysi dávno som mala gél lak sadu a nechty boli krásne, ale taktiež sa mi stávalo že na tretí deň sa niektorý z nechtov odlupol..neviem, možno nemám na to "dobré" nechty..

macatt
14. jan 2024

Áno, môže byť nechtami, prácou akú robíš, prílišné máčanie vo vode, nedostatočné zmatnenie nechtov pred aplikáciou( obrúsenie nechtov pilníkom), ruky predtým umyť od krému(odmastňovač, benzolieh)atd.. chce to dobrý základ jednoducho..

silwika123
14. jan 2024

@elia9 keď som si robila nechty sama, vydržalo mi to tak tri dni, keď mi ich nalakuje sestra 2-3 týždne (potom už bol dlhý odrast samozrejme 😀). Necht musí byť odmasteny, prebruseny a vrstvy laku musia byť tenké.

patrisaa
15. jan 2024

@elia9 Je to technikou, tak ako každé nechty.😇

bajjka
21. júl 2024

Veľmi som spokojna z le mini Macaron nechty držia 14 dni aj dlhšie ale už mám odrasty tak vždy sám dole a robím nové … moje nechty sú veľmi zle lak mi vydržal maximálne do večera klasicky kupovaný v dm…