Laserová epilácia - skúsenosti

9. aug 2023

Prosím, ktora mate skúsenosť s laserovou epilaciou- že aj reálne zabrala, aby napísala salón v ktorom bola. Keďže som po 10 sedeniach a vysledok žiadny, akurát mi to holenie zhoršilo, takže to nechcem celkom zatracovať a dala by som sancu aj inde

evaachesa
9. aug 2023

Hlavne si treba nájsť kliniku kde majú špičkový laser a nie salón s IPL laserom.
Chodila som do Chirmed na trvalú epiláciu a chĺpky mi už nerastú niekoľko rokov.

kvetinka75
9. aug 2023

ja som bola. Nie v salone ale v laserovom centre, kde to robia zdravotníci. Po 6 sedeniach zabralo. Teraz chodím raz za 6-7 mesiacov na udržiavanie. Počas tej doby mi vyrastie tak 5-6 chlpkov na tvári

panda21
9. aug 2023

Na akom laseri si bola? Treba vyskúšať iný prístroj. Ak si bola na diodovom, vyskusaj alexandritovy a naopak..

autor
9. aug 2023

@kvetinka75 môžem poprosiť o aký salón sa jednalo🙂?

kvetinka75
9. aug 2023

to nebol salon ale laserové centrum. Medical MKP Nitra
Sú tam zamestnaní lekári a zdr.sestry. Nie kozmetičky a pod. Takže je to na inej úrovni

kvetinka75
9. aug 2023

ja tam chodím ku kožnej takže mala som k nim dôveru a všetko mi vysvetlili.

ms1411
9. aug 2023

Limon Lase vo Zvolene. Má Candela Gentle lase Pro. Spokojnosť.

vanilkovazmrzka
9. aug 2023

Fuuu po 10 sedeniach nevidis vysledok? To co za laser pouzivaju?? Biolampu?

lada818
9. aug 2023

Tak ja som hned po prvom sedeni mala podstatne menej chlpkov

evaachesa
9. aug 2023

@vanilkovazmrzka tiež by ma to zaujímalo ..tipujem to tak na IPL.

natalia876
9. aug 2023

Ahoj, ja chodím do Medicentrum Zvolen, chodím tam už rok. Chodím každých 8-10 týždňov a pomáha mi to. Je tam viditeľný rozdiel. Moja mama tam chodila pol roka a jej úplne zmizli chĺpky. Asi je to aj individuálne