Laserová epilácia

pusinka12
12. máj 2023

Ahojte!

Chodím na laserovú epilaciu do Dermabelle na hornú peru. Mám za sebou už 12 sedení, no chlpky mi aj tak neustále vidieť a rastu…som tmavý typ, čiže chlpky sú tiež tmavé…myslite si, že na mna laserova epilacia nefunguje? Je zbytočné absolvovať ďalšie sedenia? Aké máte vy skúsenosti? :/ neviem či sa mi oplatí podstúpiť ďalšie sedenia, nakoľko výsledok skoro žiadny

aduska3009
12. máj 2023

Ja som tiež absolvovala laserovú epiláciu hornej pery a nevidela som žiadny výsledok. Tiež uvažujem, či to skúsiť znova....

vorkola
12. máj 2023

Ani mne laser nepomohol,ale pred 40 rokmi som absolvovala s ihlou a to mi pomohlo,Robili to niekde v blave tusim na kozej ulici,teraz mi rastu a brade, bola na laser nepomohol, zvazujem nad tou ihlou,neviem,ci sa to da niekde este dat robit,

pusinka12
autor
12. máj 2023

@aduska3009 asi laser zabera len na určitých ľudí…ja zvažujem, že ukončím chodenie, nakoľko som do toho už investovala dosť (to má jediné necháva na zvážaní, nakoľko keď preruším proces, tak ako keby som vyhodila peniaze do vody) rozmýšľam, že prejdem na depilovanie…

pusinka12
autor
12. máj 2023

@vorkola koľko sedení ste museli absolvovať tou ihlou? To by som vyskúšala, ak by sa to ešte dalo robiť

maranta_leuconeura
12. máj 2023

@pusinka12 teda po 12 sedeniach by som to vzdala, zrejme to na teba nezabera, maju zle nastaveny laser k tvojmu typu polozky a farbe chlpov alebo je tam iny problem napriklad hormonalny. Ja som prve vysledky z laseru videla uz po troch sedeniach

lucka12399
12. máj 2023

@pusinka12 s laserom skúsenosť nemám, ale depilacia je super. Robim si to sama 😃Kupujem si cukrovu pastu. Zo začiatku to bolo ťažšie 🤣 ale už som si na to zvykla, chĺpky síce rastu, ale jemnejšie a pomalšie. Plus po holení som mala vždy vyrážky atd a po depilovani nie. Za mna super.

lamonita
12. máj 2023

Ja chodím na laser už vyše 10 rokov lebo mam hormonálne problémy a pcos. Som s tým zmierena, stále to dorastá a ja proste chodím. Ved nebudem chodiť po svete jak taka ohava✌️🥂

aduska3009
12. máj 2023

@pusinka12 ja som chodila predtým na depiláciu, ale to mi vydržalo vždy len pár dní a potom boli chĺpky znova viditeľné

kiwi3
12. máj 2023

tiez viem tak, ze ked je to hormonmi, tak laser su vyhodene peniaze. riesila si to aj s gynekologom?

kiwi3
12. máj 2023

a 12 sedeni? ja som teda bola na rukach asi 2-3krat a zostalo mi tak 20% chlpov, ktore raz za pol roka oholim a mam pokoj

lusyc
12. máj 2023

@lucka12399 prosím ťa, ktorú cukrovú pastu?

lusyc
12. máj 2023

Ja bola tiež zo 10x na laser horná pera, brada, bikiny, nohy, tiež mam pco. Nohy a bikiny som vcelku spokojná, 80% chlpov preč, a to už je 12 rokov. Ale! Prešli mi tým aj znamienko a to muselo ísť von, bolo podozrivé zo zvrhnutie.
Horná pera a brada sa mi vrátili chlpy prakticky všetky, tak sa trápim pinzetou. Cukrovú pastu som videla nejaké videá. Len ktorú vybrať?

domiklik
12. máj 2023

@pusinka12 12 sedení je dosť, ešte by somozno zažila iné zariadenie

lucka12399
12. máj 2023

@lusyc tuto 🙂

monikaskorikova
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lusyc
13. máj 2023

@lucka12399 ďakujem

vorkola
13. máj 2023

@pusinka12 No uz som si spomenula, ze sa to volalalo depilacia elektrickou ihlou,. To som bola ano dobre som to napisala v Bratislave na Kozej ulici som bleda, a mala som asI tak v 17 rokoch nad hornou perou cierne chlpky, boli dost vyrazne
viditelne,Bola som asi na 4 och sedeniach, a viac sa mi nenarastli, az do teraz ale teraz po klimakteri ich mam trosku na brade biele a pod bradou tiez biele,. A to mi na laserve hned povedala ze z bielimi je problem ,stale rastu, a mala pravdu bola som asi na troch sedeniach, a nepomohlo. laser zbytocne vyhodene peniaze, a este to prudke teplo mi pravdepodobne vysusovalo plet.Ta elektricka epilacia to sa robilo do hlbky vytrhavali chlpok za chlpkom uplne az do korena,.Moja mama v tom case mala ked zacala uz asi do 65 rokov (uz zomrela mala 92 rokov)
a ta bola do roka asi 3 X do roka, a mala pokoj na 5 rokov,ale potom je zacali rast okolo 8O rokov, To sme boli obe A uz to bolo prelozene niekde tusim v Petrzalke, ulicu si uz nepamtam, to uz bolo po revolucii,.85 tke uz tam nechodila ,len si ich tak vytrhavala rucne ale nemala ich az tak vela Takze predsa tie korienky boli dobre znicene.Pri tej elektrickej to boli velmi dobre vyskolene a zaucene Mudr. A tam sa to vtedy platilo na minuty tusim 20 minut,50 sk.Takze tie stare techniky to trosku bolelo, ( dalo sa to vydrzat ) ale bol aspon efekt na 3 az 5 rokov.Mna stale este zaujuma, este som nehladala ,ze kde robia tou elektrickou, Jaj zabudla som povedat,ze sme raz boli s mamou asi pred 2O rokmi v Pietanoch, ale to nemalo taky efekt ako v Blave. Tak cau, ak budes vediet kde robia tou elektr. ihlou, ak s ti bude dat napis ,Bude to aj pre ostatne kocky